Свято з любов'ю

Минулої неділі в столичному ресторані «Панорама» відбувся чудовий вечір під назвою «Танго одкровень: Аніма тексту», що вдало поєднав у собі танець, поезію та живопис. Його організаторами й ведучими виступили поетеса Леся Мудрак та Ірина Новоставська (інтернет-видання «ГУЧНІ ІМЕНА») за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця».

Це насправді було неперевершено, зворушливо. Можливо тому глядачі тамували подих тоді, коли на повні груди дихали своїми поетично-звабливими одкровеннями Келя Ликеренко та Леся Мудрак. А якою трепетною, ніжною, жіночною виглядала на сцені під час читання уривків зі своїх творів Вікторія Гранецька. Не менш цікаво звучала й чоловіча проза у виконанні Богдана Коломійчука.  

І все відбувалося під супровід чарівних мелодій танго ( їх дарував діджей Михайло (Мік) Авраменко)  та безперестанного творіння художніх шедеврів Олегом Лунковим, Ольгою Коваль, Тамілою Кубраковою.

Окреме слово хочеться сказати про дуети танцівників Олександри Бобрової та Юрія Дарицького, Наталії Орлової та Олексія Гаврися, Інес Ніколуліас та Дмитра Ланшина, Оксани Самойловської та Сергія Шуліки, які проживали на сцені історії, що линули впродовж всього дійства з мікрофону.

У залі дійсно панувала гармонія вдалого поєднання учасниками різних мистецьких жанрів, які саме в такому ось поєднанні й видавали результат вартий глядацької уваги і поваги. Це запам’ятається. Це ще довго збуджуватиме і хвилюватиме. Це вкотре підтвердило той незаперечний факт, що все, чим ми живемо, дишемо, є ЛЮБОВ. Вона у слові, музиці, ритмі, на полотні, вона – у наших серцях.

Тетяна Череп-Пероганич