Гранецька Вікторія

Вікторія Гранецька запрошує

hranetskaВікторія Гранецька запрошує на презентацію своєї нової книги «Щасливий».

Субота, 10 жовтня 2015, 17:00

«Буква», що на Хрещатику, 13. Київ

Подія у Фейсбуці: https://www.facebook.com/… 

Вінницький літературний Пегас вкотре залишився без підкови

У минулі вихідні, бажаючі отримати «Підкову Пегаса – 2015», з’їхалися до Вінниці з усіх регіонів України та країн близького зарубіжжя.

Розпочався фестиваль у суботу з легкої руки одного з його співорганізаторів, письменника Андрія Стебелєва. Саме він запросив поетів та бардів до слова і майстерно провів презентацію мистецького проекту  в стінах Вінницького будинку поета.Цього суботнього дня всі бажаючі також мали можливість виступити зі своїми творами в рамках поезоконцерту «Україна ЄДИНА» та турніру поетів «УНІВЕРБАТЛ», який дуже вміло промодерував ще один з організаторів фесту Леонід Борозєнцев.

ТОП-10 бібліотечних буктрейлерів

ТОП-10 бібліотечних буктрейлерівУ січні 2014 р. Українська бібліотечна асоціація разом зі своїм офіційним партнером, видавництвом «Клуб Сімейного Дозвілля», оголосила конкурс бібліотечних буктрейлерів «Читаємо з Клубом Сімейного Дозвілля», на який було подано 76 буктрейлерів. Роботи конкурсантів мали заохочувати до прочитання книжки після перегляду буктрейлера, передавати атмосферу книги та мати цікаве технічне рішення.

За результатами конкурсу було відзначено 10 кращих буктрейлерів. Головний приз – медіарідер від видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля». 
Отже, ТОП-10 бібліотечних буктрейлерів:

Свято з любов'ю

Минулої неділі в столичному ресторані «Панорама» відбувся чудовий вечір під назвою «Танго одкровень: Аніма тексту», що вдало поєднав у собі танець, поезію та живопис. Його організаторами й ведучими виступили поетеса Леся Мудрак та Ірина Новоставська (інтернет-видання «ГУЧНІ ІМЕНА») за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця».

Це насправді було неперевершено, зворушливо. Можливо тому глядачі тамували подих тоді, коли на повні груди дихали своїми поетично-звабливими одкровеннями Келя Ликеренко та Леся Мудрак. А якою трепетною, ніжною, жіночною виглядала на сцені під час читання уривків зі своїх творів Вікторія Гранецька. Не менш цікаво звучала й чоловіча проза у виконанні Богдана Коломійчука.

Вечір «Танґо одкровень: аніма тексту» в рамках проекту «Мистецтво танцю»

Леся Мудрак, інтернет-видання “ГУЧНІ ІМЕНА” за підтримки Міжнародного благодійного фонду Тетяни Логуш “Мистецька скарбниця” проводять вечір “Танґо одкровень: аніма тексту” в рамках проекту “Мистецтво танцю”!

15 грудня о 18.00

Об'єднати вміст