«Енциклопедія Щастя» мала можливість поспілкуватись про цінність Людини в українському суспільстві, емпатію, нав’язані сценарії, брехню з Дмитром Дроздовським, літературознавецем, перекладачем, письменником, кандидатом філологічних наук, головним редактором журналу «Всесвіт», науковим співробітником Інституту літератури імені Тараса Шевченка, членом Асоціації іспаністів України, що входить до Міжнародної асоціації іспаністів, членом Асоціації компаративістів України при Інституті літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України.
Дмитре, схоже, що сьогодні цінність людини перестає мати величний характер, а нагадує механізм, що крутиться у великій машині і не має жодного значення. Можливо, я помиляюся, але часто до тварин люди ставляться з більшою повагою, любов’ю, ніжністю.
Масштабний проект знань "Інтелектуальні дискусії" створює майданчик для вільних знань, професійних стандартів, новітніх технологій і комунікації!
2 липня 2015 в українській столиці у престижному готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv офіційно відкрився масштабний проект знань "Інтелектуальні дискусії" блоком “Реальність” і темою “Реальність”. Кожні 2 тижні проводяться заходи у форматі дискусії, де аналізують тему експерти, активні зацікавлені глядачі, до розмови додаються думки опитаних фахівців з різних куточків України та світу.
Сьогодні шанувальники і друзі нового масштабного проекту знань «Інтелектуальні дискусії» в конференц-залі «Radisson Blu Hotel» бурхливо дискутували з приводу мрії. Що це таке? Як жити з мрією і чи можна бути взагалі без неї? Що значить українська, американська мрії? Безліч запитань, безліч різноманітних думок і цікавих відповідей.
Майстерно задавала тон дискусії сценарист і модератор проекту - Маріанна Маліна. Цікаві думки прозвучали із залу від редактора чикагського часопису «Час і події» Марини Олійник, театрознавиці Галини Павленко, громадського діяча Юрія Пероганича, режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко та багатьох інших.
У рамках Міжнародного поетичного фестивалю «Терра поетіка» 27 квітня в ресторації «Панорама» відбувся вечір «Мистецтво запитань і відповідей».
Таку серію світських вечорів започаткували напередодні новоріччя головний редактор інтернет-видання «Гучні імена» Ірина Новоставська та поетка Леся Мудрак.
Мета заходу – синтез та синкретизм мистецтв, плавні переходи, переливи поезії й танцю, з танцю – в живопис, з живопису – у вокал та музику. Подекуди, цей захід нагадує таке собі театралізоване дійство, такий візуально-інтелектуально-емотивний струс…
Минулої неділі в столичному ресторані «Панорама» відбувся чудовий вечір під назвою «Танго одкровень: Аніма тексту», що вдало поєднав у собі танець, поезію та живопис. Його організаторами й ведучими виступили поетеса Леся Мудрак та Ірина Новоставська (інтернет-видання «ГУЧНІ ІМЕНА») за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця».
Це насправді було неперевершено, зворушливо. Можливо тому глядачі тамували подих тоді, коли на повні груди дихали своїми поетично-звабливими одкровеннями Келя Ликеренко та Леся Мудрак. А якою трепетною, ніжною, жіночною виглядала на сцені під час читання уривків зі своїх творів Вікторія Гранецька. Не менш цікаво звучала й чоловіча проза у виконанні Богдана Коломійчука.