Інтелектуальні дискусії

«Інтелектуальні дискусії» пропонують поспілкуватися з фахівцем на тему біоетики в чаті

6 листопада, в 11.00, на сайті «Главред» відбудеться чат з доцентом кафедри нейрохірургії Національного медичного університету ім. Богомольця Володимиром Медведєвим.

Всі деталі:http://glavred.info 

Біоетика - восьма тема "Інтелектуальних дискусій"

9 листопада 2015 о 19.00 в Radisson Blu Hotel, Kyiv відбудеться наступний захід у рамках масштабного проекту знань "Інтелектуальні дискусії".

Тема 8: "Біоетика".

Подія у Facebookhttps://www.facebook.com/events/190040308001323/

«Крадіжки ідей» — чергова тема проекту «Інтелектуальні дискусії»

Сьогодні, 28 вересня 2015 о 19.00 в Radisson Blu Hotel, Kyiv відбудеться наступний захід у рамках масштабного проекту знань «Інтелектуальні дискусії».

Тема 6: «Крадіжки ідей».

Онлайн-трансляція заходу: http://schastya.info/…, Подія у Фейсбук: https://www.facebook.com/…

Експерти:

«Інтелектуальні дискусії» — найближчі події

Найближчі події:
  1. Тема 5: "Крадіжки ідей". 28 вересня о 19.00.
    Сторінка події: https://www.facebook.com/events/506251922873465/
  2. Тема 6: "Сни". 12 жовтня о 19.00.
    Сторінка події: https://www.facebook.com/events/514413912073748/
Інтерв'ю з різними фахівцями про життя (щоденно додаються нові):
Олександр Коляда: “Кохання як явище не передається у спадок”

Інтелектуальні дискусії — довідка про проект

Масштабний проект знань "Інтелектуальні дискусії" створює майданчик для вільних знань, професійних стандартів, новітніх технологій і комунікації!

2 липня 2015 в українській столиці у престижному готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv офіційно відкрився масштабний проект знань "Інтелектуальні дискусії" блоком “Реальність” і темою “Реальність”. Кожні 2 тижні проводяться заходи у форматі дискусії, де аналізують тему експерти, активні зацікавлені глядачі, до розмови додаються думки опитаних фахівців з різних куточків України та світу.

Новий масштабний проект знань «Інтелектуальні дискусії» - в дії! (фото, відео)

Сьогодні шанувальники і друзі нового масштабного проекту знань «Інтелектуальні дискусії» в конференц-залі «Radisson Blu Hotel» бурхливо дискутували з приводу мрії. Що це таке? Як жити з мрією і чи можна бути взагалі без неї? Що значить українська, американська мрії? Безліч запитань, безліч різноманітних думок і цікавих відповідей. 

Майстерно задавала тон дискусії  сценарист і модератор проекту - Маріанна Маліна. Цікаві думки прозвучали із залу від редактора чикагського часопису «Час і події» Марини Олійник, театрознавиці Галини Павленко, громадського діяча Юрія Пероганича, режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко та багатьох інших.

Об'єднати вміст