Дитяча книга нас єднає

 

sam_6554-1 Низкою заходів колектив Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей зустрічав професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек, який відзначається в останній день вересня.

День розпочався традиційним флеш-мобом біля будівлі бібліотеки. Фахівці роздавали рекламки, в яких розповідалось про послуги, що надає заклад, розказували зацікавленим про діяльність бібліотеки, запрошували скористатись послугами бібліографів та Інтернет-центру.

Продовжився день святом «Дитяча книга нас єднає» в приміщенні бібліотеки. Серед гостей – заступник начальника відділу управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Свєтлана Єгорова, заступник голови Соборної районної у м. Дніпрі ради Володимир Гаркуша, найактивніші, протягом минулого навчального року, читачі – учні 3-Б класу ЗОШ № 35, бібліотекарі шкільних бібліотек, читачі, партнери, представники ЗМІ.

В адресу ДОБД прозвучали теплі вітання від управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, Соборної районної у м. Дніпрі ради, КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», навчальних закладів області, колег-бібліотекарів.

На багатьох із гостей чекав приємний сюрприз – їх було відзначено подяками бібліотеки в різноманітних номінаціях: «Читаємо з пелюшок», «Читаючі династії», «Читацькі рекорди», «Школа, де люблять, книгу», «Творці дитячих книг», «Бібліотека і партнери – ключ до успіху», «Закохані в професію» та інші. Від КВНЗ «ДОІППО» нагороди отримали аж троє співробітників, які найчастіше співпрацювали з ДОБД – Тетяна Рига, Еліна Заржицька та Наталія Дев’ятко.

У номінації «Читаємо з пелюшок» було відзначено читача, якого записали до бібліотеки у триденному віці, – одразу після пологового будинку. Дитину записали за рекомендацією тата, який теж протягом багатьох років був активним читачем ДОБД.

Музичні вітання звучали для гостей свята від партнерів бібліотеки – вихованців ДМШ №1, студентів коледжу культури та мистецтв і академії музики ім. М.Глінки.

Яскравим розмаїттям дитячих книг приваблювала гостей свята книжкова виставка, яка дійсно об’єднувала гостей навколо дитячої книги.

Бібліотека та читачі чекають на нові зустрічі!

p1060431sam_6495-1sam_6513

 

 

Ольга Шарабура,
директор