Google офіційно запустив в Україні сервіс Google Play Книги

Слідом за запуском музичного потокового сервісу Google Play Music компанія Google без зайвого шуму зробила доступним в Україні сервіс Google Play Books для читання та придбання електронних книг в мережі.

На даний момент Google Play Books розгортається на території України, і доступ до нього можуть мати не всі користувачі. Сервіс Google Play Books надає доступ до сотень тисяч книг, у тому числі до бестселерів і класики, як платних, так і безкоштовних.

Всі книги в Google Play Books відсортовані за жанрами і розділами, що сильно спрощує пошук цікавих для користувача творів мистецтв.

Крім України сервіс Google Play Books також став доступний в країнах Прибалтики: Естонії, Латвії та Литві. Вже дуже скоро сервіс буде доступний в 61 країні світу. Таким чином, база потенційних клієнтів Play Books більше ніж у Nook Store, але менше порівняно з Kobo, Kindle або iBooks.

Придбані в Google Play Books електронні книги доступні користувачеві як через веб-службу, так і на Android- і iOS-пристроях, причому відкрита сторінка, закладки та примітки синхронізуються між усіма апаратами користувача.

http://www.hurtom.com