Тетяна Франченко — автобіографія

Народилась на Україні, в Черкаській області, в смт Маньківка. У 2002 році закінчила з відзнакою Київське Вище державне музичне училище ім. Р.М. Глієра (зараз Інститут музики) по класу фортепіано, одразу після училища вступила до Національної музичної академії України, де продовжила навчання  грі на фортепіано та педагогіці, а також працювала артисткою хору в оперній студії музичної академії, оскільки люблю спів і співаю з дитинства.

З 2007 року і по сьогоднішній день співаю у гурті Колодія, в якому ми з іншими випускниками музичних ВУЗ-ів виконуємо музику духовну та власні обробки українських пісень. Працювала провідним науковим співробітником у фоновідділі Центрального державного Кінофотофоноархіву ім. Г.С. Пшеничного, концертмейстером в балетній школі «Релеве». 

Пісні пишу з часу закінчення  академії на власні тексти і музику,  аранжування  до пісень зроблені у співпраці з композитором Андрієм Бондаренко та з Андрієм Томашенко, звукорежисером  рок-гурту «Біла Вежа».

Зайняла 3 місце на конкурсі Каштановий рояль, пісня «Україні серце» зайянла 1 місце і приз глядацьких симпатій у Конкурсі «Сильна Україна 2009».