Концерт класичної музики на підтримку талановитих дітей-переселенців (відео)

Нещодавно в готелі Fairmont відбувся концерт класичної музики за участю талановитих дітей-музикантів, переселенців із Криму та Донбасу. ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» у партнерстві з Fairmont Grand Hotel Kyiv організували справжнє свято для дітей і гостей вечора.

6 дітей виконали твори Вівальді, Моцарта, Шуберта, Ліста, Паґаніні в супроводі національного ансамблю солістів «Київська Камерата» під керівництвом диригента Валерія Матюхіна. Вечір вела Заслужена артистка України Богдана Півненко, розповідаючи історію кожної дитини. Пані Півненко взяла під опіку дітей у нерідному для них місті Києві, завдяки їй сьогодні діти мають нових вчителів музики, ходять у київську музичну школу та виступають на камерних концертах.

«Класична музика у виконанні молодих Моцартів ламає всі стереотипи, стирає грані війн і конфліктів, вселяє в людей віру в мир. Для талановитих дітей, які змушені були переїхати в чуже місто, концерт для такої вибагливої публіки – це шанс», – прокоментувала Богдана Півненко.

Понад 350 гостей прийшли родинами та з дітьми, щоб підтримати юні таланти. Музика, що звучала у виконанні юних дарувань, надовго залишиться в їхніх серцях. Переповнений зал став доказом, що сьогодні люди цінують і розділяють майбутнє нової української культури.

Такий проект – довгострокова ініціатива, що покликана об'єднати різні зацікавлені сторони і допомогти дітям одержати визнання їхнього таланту як на національному, так і на міжнародному рівні.

«Ідея проведення такого концерту народилася, коли ми вперше почули дітей на концерті в Будинку композиторів України. Сьогодні ми подарували їм більшу сцену, віру в себе і підтвердження того, що їхній талант потрібний сьогодні Україні. Це найменший внесок, яким сьогодні можна підтримати молоді таланти із зон АТО», - зазначила Клавдія Шевелюк, директор з розвитку юридичної фірми «Василь Кісіль і Партнери».

http://www.kisilandpartners.com