Тепло для душі — пісня

64333_726032397445950_2769971450712158423_nОсінній, холодний вечір. Вихідний. Можна ввімкнути телевізор, можна дочитати книгу чи написати нового вірша, а можна просто зібратися, взяти когось із подруг і вирушити з дому туди, де душі  буде не менш спокійно і затишно. Цієї суботи зупинила свій вибір на сольному концерті оперної діви Олени Гончарук під назвою «Усе любов'ю зміряне до дна», який відбувся у музеї театрального, музичного та кіномистецтва України на території Києво-Печерської Лаври, і не пожалкувала.

Чудовий репертуар, чарівний голос, прекрасна музика у виконанні концертмейстера, лауреата міжнародних конкурсів Миколи Чикаренка.

Найбільше потішило те, що програма складалася з україномовних творів написаних композиторами М. Лисенком, А. Кос-Анатольським, О. Білашем, В. Верменичем, І. Шамо на слова Т. Шевченка, І. Котляревського, Г. Сковороди, Д. Луценка та ін. Звучали також народні пісні.

Комунікабельність і професіоналізм артистки викликали щире захоплення усіх присутніх. Глядачі віддячували квітами і щирими оплесками.

У співі Олени Гончарук щебетали соловейки, текла сльоза, нотками радості відлунювала любов.

Коли на душі добре, перестаєш відчувати холод. А  на вулиці після концерту звучала вечірня молитва, яка, пробиваючись крізь кам’яні стіни церков, трепетно проникала в серця перехожих. 

Більше фото: https://www.facebook.com/

Тетяна Череп-Пероганич