Світла пам’ять Герою

СВІТЛАЯ ВІЧНАЯ ПАМЯТЬ і ДАЙ БОГ скорше ВОСКРЕСІННЯ з небес КРАЩИМ НАШИМ ГЕРОЯМ !!! 27.10.2014 року близько 14 год 20 хв під час виконання бойових завдань в ході проведення антитерористичної операції поблизу населеного пункту Авдіївка, внаслідок обстрілу був смертельно поранений та помер майор Костишин Ярослав Мирославович.

Ця чорна звістка надійшла у вівторок у Галичину в Івано Франківськ та село Загвіздя до батьків і друзів дитинства і юності та парафіян Загвіздянського храму УГКЦ святого Івана Хрестителя, де знають патріотичну родину побожного і доброго Ярослава ...Сумна вістка опечалила серця найбільше близняткам дітям та коханій дружині та ії хорошій родині на Поділлі... Загинув Ярослав Костишин, офіцер з мобілізаційної роботи військової АВІАчастини А3013, що дислокується поблизу с. Грузевиця.

З глибоким сумом сприйняли це повідомлення у родині загиблого, його товариші по службі. Того ж дня, щоб владнати усі формальності і доставити тіло Ярослава до місця поховання, до Харкова вирушив командир військової частини підполковник Микола Сандул.

Увечері у вівторок до військової частини, де прощалися з Ярославом Костишиним солдати та офіцери, прибув й перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Ширяєв, також працівники адміністрації і Грузевицький сільський голова Володимир Данілов. Вони почули чимало добрих слів на адресу Ярослава. За час проходження служби у військовій частині він зарекомендував себе лише з позитивної сторони, мав високі морально-етичні, професійні та ділові якості. До виконання службових обов’язків ставився сумлінно, був активним і наполегливим у всьому. Був справжнім патріотом своєї Батьківщини і саме тому Ярослав Мирославович з 25 вересня перебував у складі сил та засобів сектора «Б» (зведений загін Повітряних Сил Збройних Сил України), які залучаються та беруть участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Невимовне горе, біль та розпука прийшли й в родину Ярослава. Залишились без сина батьки, втратила чоловіка дружина, осиротіли його донечки-близнючки Олександра та Руслана. Йому було лише 33.

Опісля прощання з Ярослвом Костишиним у військовій частині, труну з тілом загиблого було переправлено у с.Томашівка Ярмолинецького району, де 29 жовтня опівдні по християнськи урочисто всім селом поховано тіло  героя...

«Ми втратили ще одного вірного сина України, - сказав перший заступник голови Хмельницької РДА Сергій Ширяєв, загибель Ярослава – ще одна пересторога нам усім про те, що вороги України будь-якою ціною хочуть порушити суверенітет і цілісність нашої держави, прагнуть загарбати нашу територію і утвердити там свій порядок. Завдяки таким хлопцям як Ярослав ми відстоїмо нашу Україну. Вічна слава героям! Слава Україні! »! БОРІМОСЯ! ПОБОРЕМО!