Олена Багрянцева — біографія

Олена Багрянцева (народилась 20 вересня 1983 року в місті Києві) — поетеса, прозаїк, журналіст, громадський діяч.

У 2006 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Інститут Філології) і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Українська мова та література”, здобула кваліфікацію магістра філології. Отримала диплом з відзнакою.

З 2000 року працювала редактором телепередач у телекомпанії “ЮАНА”, головним редактором всеукраїнської музичної газети «Океан Мрій». Паралельно працювала позаштатним журналістом у періодичних виданнях, друкувала там свої твори та статті.

У 2006-2008 працювала викладачем української мови в ліцеї “Обдаровання”, керівником філії освітньо-мистецького центру “Шанс”, редактором і журналістом в журналі “Торговое Дело”.

З 2008 року працювала на телебаченні – журналістом-кореспондентом в редакції новин “За Київським часом” (КДР ТРК). 

У 2010 році переїхала до м. Конотопа, де працювала головним редактором газети “Телегурман”, з 2011 р. – працює головним редактором громадсько-політичної газети «Конотопський край».

У 2011 році за ініціативи Олени Багрянцевої в Конотопі було започатковано та проведено всеукраїнський фестиваль відеопоезії «ГРАК».

Творчість:

  • У 2002 році вийшла перша збірка поезій автора – «У пошуках світанку».
  • У 2008 році – збірка поезій «Чатування на диво».
  • У 2010 році – збірка для дітей «Таблиця множення у віршах».
  • У 2012 році – збірка поезій українською та болгарською мовами «Щаслива».
  • У 2012 році – збірка новел «Сусідка осені».

Олена Багрянцева – член Національної спілки журналістів України, голова Конотопської організації всеукраїнського товариства «Просвіта ім..Т.Г.Шевченка».