На «Театральній» замість Леніна відкриють першу в Україні 3D інсталяцію

image-5667a2a794c1e3797a2160ce7311f0ec4f0bc387057cda9aa7552b4b299afc85-VТепер відчути себе на сцені театру зможе кожен у столичному метрополітені. 6 листопада 2014 року о 21.00 в Київському метрополітені на станції «Театральна» відбудеться відкриття першої в Україні 3D інсталяції із зображенням театральної зали. Площа малюнку у підземці складе близько 40 квадратних метрів.

«Метрополітен – місце, де кожен з нас проводить досить багато часу. Звичайно найголовніша наша задача – безпечне перевезення пасажирів. Однак нам також хочеться, щоб людям було цікаво. Сьогодні ми відкриті для новаторських ідей», - підтримав проект начальник Київського метро Віктор Брагінський.

«3D сцену» на станції «Театральна» створила компанія «Уолл Стріт», їх креативні проекти у Києві бачили велика кількість людей, деякі такі роботи: «ПТН ПНХ» та «Стіна пам'яті Віктора Цоя». Новий проект у метрополітені реалізують за власні кошти без бюджетного фінансування.

«Головною метою - подарувати місту та киянам нові позитивні емоції і найголовніше – привести станцію «Театральна» у відповідність її назві, особливо в 54 річницю відкриття Київського метрополітену і 27 річницю станції «Театральна», - пояснює ініціатор проекту, директор компанії «Уолл Стріт» Дмитро Ніколюк.

На відкритті будуть присутні представники Міністерства культури, Київської державної адміністрації, Київського метрополітену, відомі діячі театру та культури. Всіх гостей чекає  проведення театральної міні-вистави у метрополітені.

Захід відбудеться за підтримки Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації та Київського метрополітену.

Аккредитація для ЗМІ:

Ніколюк Дмитро 067-73-73-508, nd@wallstreet.in.ua

театральна final