Хочеш бути телевізійником? Будь ним!

SVV_6463Відтепер кожен відвідувач єдиного в Україні музею телебачення в Національній телекомпанії України (НТКУ) може спробувати себе в якості ведучого чи оператора. Сьогодні, 19 листопада 2014 генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія презентував інтерактивний знімальний майданчик, який дозволяє поринути у світ телебаченн

В ході презентації очільник компанії поспілкувався з майбутніми журналістами: студентами Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка, Маріупольського державного університету. Звертаючись до молоді, генеральний директор НТКУ зазначив, що виставка і музей обов’язково мають бути, бо це коріння телебачення. «Те, що ми бачимо на цій виставці і в музеї – це історія. Але часи змінюються, а з ними і технології. Ми маємо розвиватися і відповідати вимогам сьогодення», - сказав Зураб Аласанія.

Крім того, в музеї відбулося відкриття фотовиставки «Перші на українському телеекрані». Тут можна побачити ексклюзивні архівні фото та матеріали про перших дикторів Києва, Харкова, Львова, Одеси, Дніпропетровська, Чернівців та інших обласних центрів, які розпочинали еру українського телебачення.

За словами директора музею Лариси Богданової, створення нового інтерактивного майданчика – це лише один із етапів розвитку: «В майбутньому на території телецентру ми плануємо створити цілий модернізований простір, в якому можна буде проводити форуми, дискусії, відкриті уроки для дітей і студентів».

Лариса Богданова також розповіла, що перші 40 років українського телебачення Перший Національний був єдиним телеканалом. «Ми звикли, що телебачення приходить до нашого дому, а створення інтерактивного телевізійного музейного простору забезпечить зворотній зв'язок із аудиторією. Це допоможе поза ефіром вивчити і почути, що хоче бачити суспільство на ТБ», - додала директор музею.

Учасники заходу відвідали студію Новин, ознайомилися з принципами роботи інформаційної служби каналу, спробувати себе в ролі ведучого на новому інтерактивному майданчику в музеї та оглянули виставку. Крім того, взяли участь у майстер-класі: «В чому магія і харизма обличчя з екрану». Секретами екранної майстерності з молоддю поділилися заслужений журналіст України, диктор УТ Анатолій Васянович та ведуча Новин на Першому Національному Інна Москвіна.

Прес-служба Першого

SVV_6388 SVV_6468