У Будинку естетики розшифрували «Подвійний знак» творчості Іванни Стеф’юк

Вчора, 5 грудня, в чернівецькому Будинку естетики та дозвілля відбувся авторський вечір молодої письменниці Іванни Стеф'юк, там же авторка познайомила аудиторію зі своєю книгою прози «За руку з гостем».

Вечір під назвою "Подвійний знак" мав на меті розказати про подвійні смисли тексту. Впродовж заходу звучали вірші та новели Іванни – як українською літературною мовою, так і гуцульським діалектом, мелодекламативні номери та мікроперформанс «Мандрівка в себе» у її виконанні. Автентики і мелодійності надали вечорові виступи авторів-виконавців Олександра Мадея та Лариси Бережан, співачки Ніни Шови, по-особливому прозвучали поезія та гра на дримбі у виконанні Дмитра Тенсея.

Як розповіло керівництво Будинку естетики та дозвілля, цей захід відбувся у рамках роботи Клубу творчої інтелігенції, який відновив свою діяльність і тепер чекає усіх охочих на чимраз нові мистецькі заходи.

Збірка «За руку з гостем», про яку багато говорилося впродовж зустрічі, то спільний проект Видавничого Дому «Букрек» та видавництва «Золота Пектораль» (Тернопілля). Книга прози Іванни Стеф'юк вийшла першою в серії «Бібліотека Золотої Пекторалі», яку започаткував письменник і видавець Володимир Погорецький. Як розповіла Іванна, у книзі багато як карпатського світу – бо там письменниця народилася і гори завжди відчуває по-особливому – так і чернівецького, чимало персонажів книги – чернівчани. Можливо, це пояснюється тим, що за походженням своїм Іванна – наполовину буковинка, бо батько її родом звідси.

http://chv.tv