На Дніпропетровщині презентували український переклад автобіографії Нельсона Мандели

Cover9 грудня в Дніпропетровську на базі Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, у залі Нобелевських лавреатів відбулась презентація українського перекладу автобіографії одної з найвидатніших постатей ХХ століття – Нельсона Мандели.

Всеукраїнський тур-презентація проходить в рамках тижня Нельсона Мандели в Україні від 5 до 13 грудня за ініціативи Урядового уповноваженого з питань етнонаціональної політики Геннадія Друзенка та підтримки юридичної фірми «Costructive Lawyers».

Презентували книгу ініціатори українського перекладу – Геннадій Друзенко та Олексій Гончарук.

До речі, книга Long Walk to Freedom / «Довгий шлях до свободи» існує лише в українському перекладі. Російського перекладу книги не існує. Як повідомив зацікавлену студентську громаду Геннадій Друзенко, це видання – 43 переклад книги мовами світу.

У Києві книга була презентована 5-го грудня у видавництві «Наш Формат».

Окрім Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, у Дніпропетровську зустрічі із потенційними читачами або просто зацікавленими відбуватимуться у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара та книжковому магазині «Чорна ящірка».

Далі презентації відбудуться в Сумах, Харкові, Одесі, Кам’янці-Подільському, Луцьку, Львові.

Детальніше про книгу можна дізнатися із інтерв'ю з паном Геннадієм Друзенком:

Інтерв'ю брала головний редактор молодіжних програм Дніпропетровського обласного радіо Людмила Громовик.

Довідка.

Нельсон Мандела був непересічною особистістю. Нобелівський лавреат та лавреат Ленінської премії миру, кавалер ордена Ярослава Мудрого І ступеню...

Дружбою з ним пишалися Біл Клінтон і Маргарет Тетчер.

Ворог апартеїду No 1, засуджений до довічного ув’язнення, та перший Президент Південно-Африканської республіки, обраний на загальних демократичних виборах.

Ідейний натхненник, засновник і перший очільник «Умконто ве Сізве» – збройного крила Африканського Національного Конгресу, яке вважав терористичною організацією не тільки уряд ПАР, але й Держдеп США, та лауреат Нобелівської премії миру.

В’язень, за права якого відмовилась боротись Amnesty International, але звільнення якого вимагав увесь світ. Людина, яку вважали за честь нагородити найвищими державними відзнаками Радянський Союз (Міжнародна Ленінська премія миру 1990 р.) і Сполучені Штати Америки (Золота медаль Конгресу США 1997р.).

 DSCF1607 DSCF1614