«Повертайтеся живими» - пишуть діти солдатам АТО

Учні та вчителі Старобасанської ЗОШ І-ІІІ ст., що в Бобровицькому районі на Чернігівщині, сформували посилочку з листами та малюнками солдатам. Днями вона відправиться шукати своїх адресатів в зону АТО.

Без сліз не можна читати і дивитися ці щирі посилання. У багатьох з тих, хто долучився до справи, на війні рідні люди, яких вони чекають, за яких турбуються.

Ось уривок з листа десятикласника Ігора Шамича:

«Мій батько Шамич Олександр Миколайович, водій-механік танкової бригади військової частини 1688, був поранений в голову, зараз перебуває на лікуванні в Київському військовому шпиталі. Рідний брат, Власенко Дмитро Миколайович , потрапив у полон біля Веселої гори. Двоюрідний брат Куліда Олександр Сергійович та чоловік сестри Чаус Руслан Анатолійович, теж учасник АТО.

Дякую тобі, наш захиснику. Повертайся живим...».

Вже коли листи були в мене, дізналася сумну звістку, що Дмитра Власенка, про якого згадується вище, знайшли за результатами ДНК серед тих, хто вже ніколи не повернеться додому.

Тож не скупімося на добрі слова, на хороші вчинки, на підтримку тим, кому це сьогодні потрібно, хто тримає автомат, сміливо захищаючи рідну землю і всіх нас.

Тетяна Череп-Пероганич