Поети плюс художники плюс музиканти

У суботу, 13 грудня, у відділі мистецтв ЦМБ пройшла третя зустріч в рамках проекту «Поети плюс художники плюс музиканти».

«Цей захід вже став для нашого Палацу книги новою хорошою традицією. Бібліотека завжди рада вітати у своїх стінах молодих митців. Надалі ми плануємо продовжувати робити подібні вечори щомісяця. А наприкінці наступного року, за результатами засідань, хочемо видати колективну ілюстровану збірку», – розповіла заступник директора ЦМБ Наталія Шелест.

Виступаючі подарували гостям заходу близько двох годин яскравої поезії, прози та музики. Серед учасників були як відомі у літературних колах Дніпропетровська автори (Наталія Пірогова, Юлія Купіч, Свєтлана Катюшина та ін.) так і ті, хто робить перші кроки в літературі.

По завершенні вечору учасники та гості у неформальній дружній атмосфері продовжили спілкування за круглим столом.

«Мені сподобався сьогоднішній вечір. Цікаво послухати творчість нових авторів. Також завжди приємно зустріти старих друзів», – сказала учасниця зустрічі, поетеса Наталія Пірогова.

Твори які читалися на заході будуть надані для ілюстрації молодим майстрам пензля із театрально-художнього коледжу. За результатами їх роботи буде відкрита художня виставка.

Тимофій Федорець,
м. Дніпропетровськ