Тетяна Протчева: Я знаю, що підняти економіку зможе духовність та культура

Копия IMG_5047

«Україна – єдина  країна!» – міжнародний культурно-мистецький проект.

Таку надзвичайно актуальну сьогодні програму ініціював Музей вишивки в особі директора Тетяни Протчевої. Вона ж – майстер вишивки автор проекту та ідеї. За підтримки МГО «Ми Українці».

Вишивка на Україні найбільш розповсюджений вид народної творчості.

Заходи, передбачені проектом, оживляють культурний імідж та демонструють усьому світу привабливість української культури, звичаїв та народних традицій.

Основна ідея: Створення мистецького витвору міжнародного масштабу,  (вишитої вручну карти України) який  сприяє об єднанню українців всього світу та гідно відображує позитивний імідж  Величної Держави. Також це  є безцінна спадщина нашому майбутньому поколінню. Проект, направлений на встановлення "ниток дружби", у прямому і переносному значенні, між країнами, де проживають люди з українським корінням.

В рамках  проекту  кожний бажаючий ( без обмежень за віком, статтю чи громадянством) долучається, до творення Карти України зробивши стібки на полотні і залишив своє прізвище у паспорті вишитої карти,  де фіксуються місця та країни проходження програми.

Вишита карта України узгоджена з інститутом « Картографія». 8 квітня 2011 внесена в Національний реєстр Рекордів.

«Нам всім треба зрозуміти, що для України велике значення має відродження національної культури. Чим більше знають культуру країни, тим більше їй довіряють.»

Бажаючі зробити стібки на Величному Оберезі нашої країни. Звертатись до Музею вишивки за адресою: м. Київ. вул. Курчатова , 23-А. Реєстрація за тел.. 066 025 8878

Див. також: