14 січня 2015 — мистецька зустріч в архіві-музеї

афіша_14січня2015У середу 14 січня 2015 року о 17.00 у конференц-залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України в рамках літературно-музичного проекту «Мистецькі зустрічі в архіві-музеї» відбудеться концерт «Let’s Dance» за участю лауреатів міжнародних конкурсів Олександри Зайцевої і Дмитра Таванця (фортепіанний ансамбль «Kiev Piano Duo»).

Під час концерту експонуватимуться деякі документи з фондів ЦДАМЛМ України, які представлять фрагменти історії балетного мистецтва в Україні. У програмі – твори Йоганнеса Брамса, Едварда Гріга, Антоніна Дворжака, Моріца Мошковського, Сергія Прокоф’єва, Євгена Станковича, Джона Франдсена, Роберта Шумана та ін.

Вхід вільний.

Олександра Зайцева – Дмитро Таванець, піаністи:

«Ідея циклу концертів – ретроспектива жанру фортепіанного дуету за чотири століття, починаючи від XVIII сторіччя і закінчуючи сьогоденням. Для цього унікального жанру, єдиного, де двоє виконавців знаходяться і грають за одним інструментом, писали майже всі композитори. У серії концертів будуть охоплені всі стилі та жанри для фортепіано в чотири руки різних епох та національних шкіл».

Олена Кульчий, директор ЦДАМЛМ України:

«Оскільки артистами цього разу буде представлено танцювальну програму, під час концерту можна буде ознайомитися, наприклад, з унікальними документами видатних балетмейстерів Сергія Сергєєва та Вахтанга Вронського…».

Адреса ЦДАМЛМ України: вул. Володимирська, 22-А, територія Національного заповідника «Софія Київська» (центральний вхід).