Терезія Яценюк заспівала разом з гуртом ConCord

10 січня в малому залі Палацу мистецтв «Україна» відбувся концерт гурту ConCord «Різдво без кордонів».

Під гучні оплески глядацької аудиторії прозвучали різдвяні пісні з усього світу - англійські carols, польські kolędy, німецькі weihnachtslieder, українські колядки - в джазових версіях a capella. 

ConCord - це акапельний бенд, в якому зібрано унікальну колекцію чоловічих голосів - від оксамитного баса-баритону - до вражаючого своїми високими нотами контратенора. Гурт вміє співати музику будь-яких стилів.

Серед присутніх в залі були й ті, хто через з війну на сході країни, вимушено залишили свої домівки. Це не перший концерт гурту проведений з благодійною метою. 

Несподіванкою для багатьох став виступ на сцені разом з учасниками ConCordу Терезії Яценюк, Голови Наглядової Ради Фонду «Відкрий Україну» (одного із співорганізаторів концерту), у виконанні якої прозвучала пісня «Сіла птаха білокрила на тополю...».

Різдвяні пісні взяли у полон всіх присутніх. Люди підспівували і довго, навіть по закінченню концерту, не відпускали виконавців. Артистам довелося виконати ще декілька творів на біс. А потім вони спустилися зі сцени і ще довго спілкувалися та фотографувалися зі своїми шанувальниками.

- Різдво об’єднує дорослих і дітей, долає кордони між країнами, бо немає меж у радості. В нашому концерті не має межі між співаками і слухачами. Ми співатимемо для вас і співатимемо разом з вами, - пообіцяли учасники гурту ще на початку концерту. 

Вони це зробили - поєднали, полонили, вразили піснею.

Більше фото: https://www.facebook.com