П.Порошенко призначив Б. Ложкіна контролювати «Мистецький арсенал», у списку також двоє художників та В.Пінчук

Президент Петро Порошенко видав указ про новий склад Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал», передає УНН.

Згідно з указом, головою ради призначений голова адміністрації Президента Борис Ложкін.

Також до складу Ради мають увійти віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, заступник голови АП Ростислав Павленко, екс-міністр культури Євген Ніщук, екс-депутат ВР Олександр Бригинець, радник Президента Ігор Гринів, професор Українського католицького університету історик Ярослав Грицак, художники Іван Марчук та Олександр Ройтбурд (за згодою).

Також до Ради запропоновано увійти відомому олігарху Віктору Пінчуку.

«Пінчук Віктор Михайлович - засновник Центру сучасного мистецтва РіnchukАгtСепtге (за згодою)», - сказано в переліку.

Тим самим указ визнає недійсним указ Президента Віктора Ющенка про склад Наглядової ради музею від 16 лютого 2010 року.

“Основними завданнями Ради є підготовка та подання Президентові України пропозицій щодо консолідації зусиль мистецької громадськості, забезпечення здійснення узгоджених заходів, спрямованих на дальший розвиток Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал" як сучасного культурно-просвітницького центру, в тому числі на вирішення в установленому порядку питань стосовно залучення з цією метою інвестицій», - сказано в указі.

Згідно з документом, персональний склад Ради затверджує Президент України. Рішення Ради приймаються простою більшістю присутніх, при цьому для правомочності засідання достатньо присутності половини від затвердженого складу Ради.