Сьогодні в Святошині поховають Юрія Розналевича - третього загиблого героя АТО з початку року

18 січня в Харківському військовому госпіталі від тяжкого поранення в голову, отриманого під час обстрілу бойовиками позицій українських військових під містом Щастя у Луганській області, помер 27-річний святошинець Юрій Анатолійович Розналевич. Хлопець кілька днів провів у комі та помер так і не прийшовши до тями від ушкоджень несумісних з життям.

Рядовий Юрій Розналевич був призваний на військову службу за мобілізацією 9 серпня 2014 року. Проходив службу старшим навідником самохідних гармат у військовій частині А9284.

Юрій став третім героєм-святошинцем, загиблим у війні на Сході України з початку року. Без сина залишились батьки для, яких це страшна трагедія, адже хлопець був їх єдиною підтримкою і опорою на схилі років.

Поховають загиблого під час бойових дій в зоні антитерористичної операції Юрія Розналевича 23 січня 2015 року об 11.00 на Берковецькому міському кладовищі.

Громадську панахиду за загиблим проведуть о 9.00 біля будинку №10 на вулиці Прилужній у мікрорайоні Біличі, де разом з батьками проживав Юрій.

Поминальні панахиди за загиблим відслужать в релігійних громадах Святошинського району: парафії Свято-Олександро-Невської (Галагани) (просп. Перемоги, 73-Б); парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці (бульв. Ромена Роллана, 10-А); парафії Казанської ікони Божої Матері (вул. Симиренка, 12); Храмі Святого Спиридона Триміфунтського (просп. Леся Курбаса, 7-Д (парк «Юність»).

Запрошуємо громадськість віддати шану та провести в останню путь земляка, який віддав своє життя, відстоюючи незалежність та цілісність Української держави. Разом з його рідними та близькими оплакати страшну втрату та помолитися за упокій його душі.

Всі витрати на організацію та проведення поховання загиблого військовослужбовця взяли на себе Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація та районний військовий комісаріат.

Участь в похованні загиблого героя візьмуть представники районної влади.

Громада Святошина висловлює найщиріші співчуття родині та близьким загиблого.

Джерело: відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.