Українські письменники з Чехії передали маленьким переселенцям на Дніпропетровщину понад 400 книжок

DSCF1648Українські письменники Олена Лань і Анатолій Крат, які зараз мешкають у Чеській Республіці, передали дітям-переселенцям на Дніпропетровщину 440 книжок власного авторства. Розвиваючі абетки та роман-фентезі для школярів молодшого та старшого віку планують передати у навчальні заклади Дніпропетровська, Нікополя, Кривого Рогу та Новомосковського району.

Із Чехії до Дніпропетровщини дитячу літературу доправив голова української профспілки  – волонтер Тарас Костюк. Загалом найбільше книжок дістанеться наймолодшим читачам. Від українського літератора, який сам родом із Горлівки, Анатолія Крата малеча отримає 300 екземплярів розвиваючої абетки. У книжці зібрано загадки, віршики та авторські лічилки.

Перші примірники книжок вже передали маленьким переселенцям у Дніпропетровську. Книги отримали маленькі вихованці навчально-реабілітаційного центру для дітей з порушенням слуху. НРЦ розташований у місті Дніпропетровську. На теперішній час в ньому перебуває також малеча з Донецька, Авдіївки, Дебальцева.

Крім того, школярам-переселенцям на Дніпропетровщину передадуть також 140 примірників роману-фентезі «Бурдебач». Автором дитячої книги, написаної за мотивами слов’янської міфології, є львівська письменниця та журналістка Олена Лань. Певна кількість екземплярів вже відправдлено до м. Кривий Ріг, де у багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі «Надія» педагоги мають реабілітувати школярів, психіка яких постраждала під час обстрілів населених пунктів Луганщини. Одна дитина навіть отримала заїкання.

Власна інф.

DSCF1628 DSCF1634 DSCF1635 DSCF1646