Письменники говорили про мир та збирали книжки для госпіталю

У «Старому Запоріжжі» в Києві на Подолі 3 березня енергійна, натхненна дитяча письменниця Лариса Ніцой, за підтримки фонду «Нові Традиції» (керівник Сергій Бондарчук), вкотре зібрала майстрів пера для того, аби відзначити в творчому колі Всесвітній день письменника.  

«Пригадуєте, як часто написане нами в книжках, збувалося? - зазначала організаторка в запрошенні. - А давайте разом зберемося і намріємо перемогу!».

Недарма питання, яке Лариса Ніцой впродовж всього вечора задавала присутнім, звучало саме так: «А що Ви будете робити після перемоги?».

Різноманітні відповіді зводилися до одного - все, хто на що здатний, аби тільки вже швидше настала перемога. Бо ж скільки можна мучити і терзати ворогові неньку-Україну. Так боляче від усього, що навіть норовливе перо часто вімовляється писати, або кричить смутком і печаллю.

На святі ж музи не мовчали і не сумували. Навпаки - на повну силу світилися щастям і добром, вірою у світлий мирний завтрашній день. Письменники слухали пісні і співали самі, посміхалися, спілкувалися, мріяли, ділилися своїми літературними новинками, знайомилися, фотографувалися і «ласували перемогою» у вигляді смачненного торту в жовто-блакитних кольорах, а ще - збирали книжки для Кіровоградського госпіталю.

Фото за посиланням: https://www.facebook.com

Тетяна Череп-Пероганич