Сміх-тайм «Добрий настрій з добрим словом»

IMG_7136В Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся сміх-тайм «Добрий настрій з добрим словом».

Мета заходу — сприяти формуванню гармонійно розвиненої особистості; сприяти соціалізації дитини; виховувати естетичний смак, вміння аналізувати негативні риси поведінки.

Віра Іванівна Марущак розповіла про те, що вирішила спробувати свої сили у гуморі. Книжка «Ярмарок сміху» вийшла у видавництві «Шамрай» в серії «Миколаївське перехрестя».Вона вмістила гуморески, пов'язані з дитинством письменниці, її односельчанами та однокласниками.

Привітала з виходом книжки директор ОБЮ Наталія Вікторівна Ткаченко, яка зазначила, що Віра Іванівна давно працює на ниві прози. У неї вийшли 8 книжок. А цього разу вона виступила як гуморист.

Напередодні Міжнародного дня сміху Віра Іванівна предала в зону АТО свої книжки для того, щоб підняти настрій нашим бійцям.

Вона сказала про те, що гордиться, що народилася на землі свого земляка, великого гумориста Павла Прокоповича Глазового і з великим заводовленням прийняла подарунок від студентів коледжу культури і мистецтв, які прочитали гуморески П.П.Глазового «Бджоли» та «Вигідна жінка».

До написання збірки автор взялася під натиском своїх колег-вчителів. Серед яких відмінник освіти Любов Петрівна Трощенко. Вона розробила уроки з літератури для учнів страшокласників, які вивчають творчість письменниці на уроках літератури рідного краю. Ознайомившись з гумористичними оповіданнями Любов Петрівна зробила висновок, що такий гумор потрібно вивчати на уроках, тому не раз наполягала на тому, щоб він був виданий окремою збіркою. А коли отримала у подарунок збірник, була дуже щасливою, бо учні зможуть вивчати ці твори на уроках.

Представили гумористичні твори письменниці студенти Миолаївського коледжу культури і мистецтв Оксана Милостива, Іван Білокамінський і Андрій Кльоцко. Вони прочитали твори «Проїхалися», «В одній ямі», «Абітурієнт».

Великому мистецтву — володінням словом студентів навчає викладач сценічної мови, відмінник освіти України Людмила Вікторівна Рура. Звертаючись до гостей, якими були учні ЗОШ № 22, вона закликала до того, щоб кожен учень шукав власну стежку у доросле життя. І якщо хоче пов'язати його зі сценою, запросила вступати на навчання до Миколаївського коледжу культури і мистецтв. Подякувала Вірі Іванівні за тісну співпрацю, бо її студенти двно уже звертаються до її творочості, вивчають оповідання та гуморески.

Захід супроводжувався відеопрезентацією про життя і творчість письменника. Учні зацікавлено переглядали твори В.І.Марущак з нижової виставки «В гостях у героїв Віри Марущак».

Студенти та учні отримали автограф на спеціально випущених закладках від автора книги та сфотографувалися на пам'ять.

IMG_7134IMG_7133IMG_7123IMG_7114IMG_7109IMG_7106IMG_7104IMG_7101IMG_7136