Чергова виставка картин Оксани Грек - зігріває теплом душі талановитої художниці

3 квітня в художньому відділі Ніжинського краєзнавчого музею відкрилася чергова персональна виставка талановитої художниці Оксани Грек під назвою «Мамині казки». Були представлені нові роботи і  книжечка поезій для дітей з майже однойменною назвою, яку авторка картин створила у співпраці з письменницею Тетяною Череп-Пероганич.

На цьому виставковому диво-святі, де кожна картина випромінює добро душі майстра-художника, пролунало багато чудових виступів, прозвучало багато чудових слів.

Завідуюча художнім відділом музею Наталія Григорівна Тира з щирістю і щедрістю обдарувала мисткиню найприємнішими відгуками щодо її таланту і подальшої співпраці.

Вихователі та дітлахи 13 дитячого садка розповідали прекрасні влучні віршики, що вигадали до картин та привітали Оксану Грек запашним смачнючим короваєм.

- Дякую також директору міської ЦБС Олені Євгенівні Єкименко за нагороду (грамоту), за допомогу в організації мистецьких виставок  та популяризацію образотворчого мистецтва серед громади, - поділилася вже після відкриття виставки художниця.- Взагалі безмежно вдячна всім гостям, родині. Їх щирість і тепло, усмішки і підтримка - найцінніша винагорода для мене. 

Також на подальше натхнення і працю благословив Оксану Грек отець Михаїл.

Додала святковості заходу Ірина Ростовська, яка зіграла на фортепіано чудову мелодію.

Тепер бажаючі, дорослі і діти, щодня мають змогу завітати до Ніжинського краєзнавчого музею й зігрітися зразками справжнього художнього мистецтва. 

Більше фото: https://www.facebook.com