Запрошення долучитися до літературного альманаху «Мати»

скачанные файлы

Щороку, другої неділі травня, у нашій країні відзначається День Матері. І, хоча це свято було запроваджено в Україні не так давно, його святкова сутність традиційно міцно вкорінена в нашу національну свідомість.

Шанобливе та поважне ставлення до жінки-матері, її високий авторитет у сім'ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народові, а материнська любов була і є надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту, звершень.

Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері, тому з нагоди Дня Матері ми розпочинаємо прийом робіт і запрошуємо Вас долучитися до нового літературного альманаху «Мати», який присвячений поняттям материнства, дитинства, батьківства, родинних стосунків, любові до рідного краю і своєї Батьківщини.

До участі запрошуються автори: поети та прозаїки.

Мова робіт: українська або російська.

Умови: прозові та поетичні тексти мають розміщуватись на 3-х сторінках документу Microsoft Word формату А-5, (12 кегль, Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал).

Термін подання творів: з 5 до 25 квітня 2015 року (аби встигнути розіслати книги до 10 травня).

Роботи подаються на попереднє узгодження у електронному вигляді, з повним ім'ям автора, його домашньою адресою, контактним телефоном. На попереднє узгодження роботи надсилайте на електронну адресу do_materi@i.ua 

Альманах буде видано із залученням коштів авторів. Кожен автор переказує на платіжну картку Видавництва 150 гривень вступного внеску. Якщо автор бажає розмістити текст більше 3-х сторінок, здійснює доплату з розрахунку 25 гривень за кожну додаткову сторінку.

За участь у проекті, один примірник альманаху буде надіслано кожному автору Укрпоштою, коштом Видавництва. Якщо автор бажає отримати додаткові примірники, здійснює доплату, по 69 гривень за кожен додатковий примірник.
Сподіваємось на Вашу участь у спільному проекті.

З повагою,
видавець, голова організаційного комітету,
Лілія Стасюк.

Додаткова інформація на сайті Видавництва http://vidatiknigu.com.ua