«Я не ваша, я українська»: Роговцева різко відповіла російським артистам

Відома українська актриса Ада Роговцева розповіла, що колеги з Росії поважають її за тверду позицію, але вважають російською артисткою. Про це вона сказала на своєму творчому вечорі, який пройшов в єврейському громадському центрі «Менора» в Дніпропетровську, повідомляє «Фонд оборони країни», передають  Патріоти України.

На вечорі звучали вірші Ліни Костенко, Лесі Українки, Марини Цвєтаєвої, а також сина акторки – Костянтина Степанкова, який пішов з життя більше 2-х років тому. Його вірші читала сестра – актриса і режисер Катерина Степанкова. Роговцева сказала, що розуміє почуття матерів, які сьогодні втрачають синів на війні, тому що у неї самої «обпалені крила» …

Актриса вдячна Богу, що він дає їй сили працювати і їздити зі спектаклями по Україні, навіть у Донецьку область. Вона згадала випадок, як після творчого вечора в Слов’янську до неї підійшов чоловік і сказав: «Сьогодні ми вперше плакали і сміялися не від горя, а від вашого виступу …». Втім, Роговцева зізналася, що в Донецькій області не дуже раді чути українську мову … Розповіла актриса і про свої стосунки з російськими акторами. Каже, що в РФ її поважають за чітку позицію: «Я все життя грала в Росії, крім України. Мені кажуть:«Ада, ти наша». А я їм відповідаю:«Я не ваша. Я своя, я українська».

Роговцева назвала волонтерів святими людьми і сказала, що їхні справи ще отримають високу оцінку в майбутньому, а зараз треба віддавати душу цій благородній справі – допомагати нашим військовим.

Всі кошти від благодійного вечора «З тими, кого люблю …» будуть перераховані в «Фонд оборони країни» на придбання аптечок для українських бійців по натовським стандартам.

http://patrioty.org.ua