Слова любові і вдячності очищують воду!

Найблагороднішою речовиною в природі вважається вода. Якщо людина без їжі може прожити не більше 90 днів, то без води – всього лише 78 годин. Проте вода інколи може завдавати й шкоди. В більшості випадків саме вона – основна причина передчасного старіння людей і тварин. Вода не тільки послаблює функції організму, а й викликає страждання; адже вона природно насичена карбонатами магнію, кальцію та іншими неорганічними мінеральними речовинами, шкідливими для здоров'я. Споживання звичайної води загрожує отруєнням організму смертельно небезпечними хімічними речовинами.

Хлорування води, що використовується громадськими водопроводами, не таке вже й безпечне, як здається на перший погляд. Згадайте лише, що хлор і його похідні (діоксид хлору та інші хімічні сполуки з хлором) – дуже сильні окислювачі й вибілювальні речовини. Якщо рівень хлорування питної води такий, що вона стає неприємною на смак і неприємно смердить, то частина цих «захисних» речовин може потрапити в шлунково-кишковий тракт і знищити корисні для організму бактерії, позбавляючи тим самим нас найважливіших вітамінів, за утворення яких відповідають ці бактерії.

А ще є і фтор – смертельний ворог! Саме фтор – цей гангстер хімічної промисловості, дозволив ядерній зброї з'явитися на світ. Фторид натрію застосовується для «очистки води», а у вищих концентраціях використовується як винищувач пацюків і найсильніший пестицид у сільському господарстві. Живі істоти не потребують цього елементу. Людство тисячу років прожило, не вживаючи ні фтору, ні його сполучень, які викликають: карієс зубів; у молодому віці – порушення функціонування артерій, котрі через взаємодію фториду натрію передчасно старіють і руйнуються; серце також страждає.

Проте саме вода була і залишається головним будівельником земної поверхні. Вона контролює клімат на нашій планеті, забезпечує людей їжею і великою кількістю енергії. Більше того, приблизно чотири п’ятих ваги живих істот і рослин на Землі – це вода, що виконує чи забезпечує їхні найрізноманітніші внутрішні функції.

Поль Брег говорив: «Я переконаний, що нормальна вода допомагає покращити роботу не тільки тіла, а й мозку; вона сприяє більш продуктивному і точному мисленню. Пояснення тут просте: 15 мільйонів  клітин вашого мозку на 90 відсотків складається з води. У людей, котрі вживають воду необхідної якості (дистильована вода, свіжі овочі і фрукти чи соки з них) у достатній кількості, набагато краще функціонує система кровообігу – найважливіша умова хорошого й довгого життя. Знервована і схвильована людина забуває про необхідність пити воду нормальної якості. Пам'ятайте, що нервам для нормального функціонування також необхідна достатня кількість води.

Вода! Її так багато навколо, проте водночас – дуже мало, якщо розглядати її як питну воду. Людині необхідна вода не будь-яка, а та, що на сто відсотків складається з чистого кисню та водню. Таку воду можна одержати з чотирьох джерел. Це: свіжі фрукти і овочі; паротворення; феномен святої води; позитивні думки.

Феноменом святої води є сильно енергетично заряджена молитва, прочитана вголос чи про себе щиро віруючою людиною. В Алтайському політехнічному інституті у лабораторії професора Павла Госькова були проведені фізичні й біологічні аналізи святої води, після чого вона  додавалася в звичайну (водопровідну) в досить розбавленому стані: 10 мл святої води – на 60 літрів з-під крану. Аналіз такої води показав дивні речі: через якийсь проміжок часу звичайна вода за структурою і біологічними властивостями перетворилася  в святу. Змінювалась електропровідність, вода набула біологічно активних антимікробних особливостей, аналогічних діям іонів срібла.

Вода складає основу нашого тіла. Всередині нас течуть ріки і струмки. А самі ми – не що інше, як система сполучених судин. Наше життя підтримується хімічними реакціями у водяному розчині, надходженням поживних речовин у клітини через міжклітинну рідину і видаленням через неї ж.

Важко переоцінити роль води в житті людини, яка випиває кілька літрів води вдень, та ще один – два літри ми отримуємо через шкіру, приймаючи ванну або душ. Вода тільки тоді виконує свої функції, КОЛИ ВОНА ЧИСТА! В багатьох містах вода знаходиться в замкнутому циклі. Після агресивного очищення хімічними засобами, пройшовши потужні фільтри, вона повертається до нас, зберігаючи пам'ять про хімічні речовини і насилля, якому підлягала.

В процесі доставки, пройшовши по дуже зношених трубах, вода забруднюється знову солями важких металів. Довготривале споживання такої води спричиняє тяжкі захворювання. Та сильніше, ніж фізико-хімічне забруднення, – інформаційне, яке вода накопичує, проходячи по водопровідних трубах через тисячі й тисячі квартир та будинків, вбираючи в себе шкідливе випромінювання від електроприладів, а головне – наші негативні емоції. Часто люди інколи без будь-яких причин стають дратівливими, нервовими, найменша дрібниця може вивести їх із рівноваги. Все це – результат взаємодії води нашого тіла (особливо мозку) з водопровідною водою. А в системі опалення тече вода технічна – гнила. Така вода поглинає, «краде» енергію в людей, тварин та рослин.

Аллонс Груббер (Австрія) говорив: «Ми – самі і ніхто, крім нас, забруднюємо воду духовно – і це набуло великих розмірів. Чому? Всю заздрість, злість, усі стреси вбирає в себе вода; вона – майже мертва, коли потрапляє в наші будинки, а потім – у наш організм».

Дбаючи про свої інтереси, людство забуло, що Природа – не майстерня (особливо засмічена), а Храм. Ми – лише свідки її священних містерій. При значній кількості води на Планеті, на доступну прісну воду припадає  всього лише 0, 5 відсотка її світових запасів. Протягом усієї історії людства її запаси залишалися незмінними, в той час, як людство зростало, постійно збільшувалося. Ніколи на Землі не було стільки людей, як зараз – 6,5 мільярдів. Але навіть сьогодні прісної води вистачило б на всіх, якби вона не піддавалась атакам нашої цивілізації – жорстоким і нещадним.

Якщо цю проблему залишити невирішеною, то в наш вік вода стане причиною міжнародних конфліктів. Вже сьогодні вона набуває статусу основного ресурсу, який починає фігурувати в політичних діалогах між країнами і народами.

Зараз дуже багато говорять про нафтову кризу, і ніхто – про водяну! Причому наслідки водяної кризи, якщо вона виникне, будуть значно серйознішими. За даними ООН, щорічно в океан виливається 10 мільйонів тонн нафти. Біля атлантичного узбережжя США поховано біля 90 тисяч контейнерів з радіоактивними відходами на 100 тисяч Кюрі, а поблизу європейського континенту – на 500 тисяч Кюрі.

Країни, що мають вихід до моря, облаштовують там захоронення промислових, будівельних та радіоактивних відходів. Під час проходження через товщу води, частина забруднюючих речовин потрапляє у воду, перетворюється на розчин і погано впливає на якість води, особливо на пам'ять. Віктор Інюшкін, відомий учений із Казахстану, пише: «Океан ще має можливість цю пам'ять стирати за рахунок солоності, але є розбавлення, які необхідно вивчати, тому що при великому розбавленні (малій концентрації) пам'ять води впливає сильніше, ніж при слабшому розбавленні (згадаємо гомеопатію). На це необхідно звертати особливу увагу».

Людство вже втратило 33 відсотки зеленого покрову Землі, половину планктону в океані. Росія почала активний  видобуток нафти в Північному Льодовитому океані. Як це вплине на екологію?! Час усуне завдане Природі лихо, начебто така глобальна проблема – далека перспектива. Але…

Вода – проміжна ланка, крізь яку інформаційна програма Космосу керує фізичною природою. Вічко води дивним чином нагадує сучасний комп’ютер. Тільки набагато сучасніший. Дослідники води виявили в ній особливі властивості – так звану пам'ять. На воду діє все, що вступає з нею в контакт: інші речі, поля, проміння, коливання.  

Все це може змінювати певні особливості води. Як таке відбувається? Для більшості вчених сьогодні це – загадка. Затяті «матеріалісти» пояснюють усе виключно хімічним вмістом води. Так от, відкриємо зараз сенсаційну «таємницю»: подібні міркування – нісенітниця! Структура води – набагато важливіша, ніж її хімічний вміст! «Проста вода» може стати рятівними ліками або навпаки – причиною важкої хвороби. Адже людські емоції (позитивні і негативні) теж істотно впливають на структуру води, змінюють її.

Згідно з хроніками, в 1472 році абат Карл Гастингс через фальшивий донос потрапив до в’язниці, де йому на день давали шкоринку хліба і миску гнилої, смердючої води. Через 40 днів тюремник помітив, що абат не тільки не схуд, а навіть став здоровішим. Пізніше на допиті він зізнався, що над гнилою водою читав молитву, дякував Господу за послане йому випробування; і вода ставала м'якою на смак, свіжою та прозорою.

Духовно, на рівні міркувань, людина, котра продукує негативні думки, забруднює і негативно заряджає власну воду, з якої на 70-90 відсотків складається її організм.  

Доктор альтернативної медицини Відкритого Міжнародного Університету з Японії Масару Емото в своїх експериментах виявив, що вода чутлива до тонкої енергії, яка називається «хадо» (в перекладі з японської мови це – хвиля і переміщення). Вода зберігає запропоновану їй інформацію. Іншими словами, «хадо» позитивного чи негативного стану передається воді. І це вже доведено дослідницьким шляхом: учений показував воді написані на папері звернення, промовляв уголос, давав послухати музику, а потім заморожував воду й після цього фотографував.

Вода реагувала, і на позитивні звернення утворювалися кристали правильної красивої форми, а на негативні – потворні форми без кристалів. Найкрасивіші кристали утворюються при поєднанні двох слів – Любов і Вдячність. Цей доказ того, що думки й почуття впливають на матеріальну дійсність, став головним у теорії «хадо».

Ця теорія використовувалася під час очищення озера Байкал у Росії. Водночас відбулося щире прохання сотень людей (350-500 мешканців), які зібралися біля озера під керівництвом священика й урочисто, проникливо промовляли молитву-звернення до Всесвіту та свого озера. Прохання великої кількості людей дало сильне «хадо» (космічну вібрацію), котра зі збільшеною силою повернулася до озера. Через деякий час різкий неприємний запах, що долинав раніше з хворого озера, зник, шкідливі водорості загинули, а очерет відродився.

Цілюща сила Любові та Вдячності очищує воду, змінюючи її структуру на кращу. Перспективи цього відкриття – величезні: програмуючи воду, ми зможемо зцілювати себе самих і нашу планету, рятувати природу, довкілля, свідомо культивуючи позитивні вібрації Любові і Вдячності.

Вчені припускають: найбільша кількість злочинів, особливо тяжких, коїться там, де найбільше злословлять. Є над чим замислитися, чи не так? Та й попрацювати також. Масаро Емото закликає: «Випромінюйте позитивні емоції, любіть і поважайте себе, й тільки тоді енергія, що йде від вас, зможе огорнути нашу планету хвилями Любові, яка покликана зберігати і леліяти життя, даровані нам ГОСПОДОМ!

Підготувала Людмила Шутько