У Хмельницькому відбудеться сольний концерт Віктора Шайди

Шайда6 травня в обласній філармонії у супроводі Хмельницького обласного симфонічного оркестру (диригент – заслужений артист України Сергій Рабійчук) звучатимуть відомі хіти європейських та українських композиторів у виконанні Віктора Шайди.

Співак знаний у Хмельницькому активною громадською позицією. Студентом брав участь у «Революції на граніті» та домігся, аби над міськрадою замайорів синьо-жовтий прапор. Від початку збройної агресії проти України активно долучився до волонтерської діяльності, ініціюючи благодійні концерти та  акції, співаючи перед бійцями у військових частинах і шпиталях Хмельниччини, Вінничини, Рівненщини, Львівщини, Київщини, Білоцерківщини, Луганщини.

Соліст обласної філармонії та естрадного оркестру УМВС України в області, учасник телевізійних шоу-проектів, вокальних фестивалів та конкурсів, лауреат міжнародного фестивалю «Слов’янський базар», співорганізатор творчого волонтерського об’єднання «Мистецька подільська сотня» Віктор Шайда переконаний, що завдяки мистецтву життя можна зробити кращим, а пісня може бути і ліками і зброєю.