Королівська вечірка з файними витребеньками від «Каралєвни»

Сьогодні у ресторані «Double Bass» на Подолі у Києві відбулася королівська музично-розважальна вечірка, яку зібралися гуртом і провели креативні й талановиті представниці першого українодівочого сайту гарного настрою «Каралєвна».

Під час «Файних витребеньок» (саме таку назву вигадали дівчата для свого чергового заходу), усі гості мали змогу досхочу поспілкуватися, повеселитися та відпочити. Організатори - ведучі дійства Слава Світова, Олена Некрасова та Мирослава Кошка, чого тільки не навигадували! Читалися вірші, проза, проводилися конкурси, в одному з яких учасників заохотили, приміром, «стрибати від щастя аж до неба».

Не обійшлося й без обіцяного узвару. Ним любязно пригощали гостей господарі закладу. А веселий кавер-гурт «Узвар / Uzvar» веселив неймовірно жартівливими, колоритними та драйвовими піснями. Ноги самі просилися до танцю від чудової музики. 

Ще розігрувалася лотерея, було багато інших цікавинок.Ну, і ,звичайно ж, корони, які «каралєвни» дали любязно поносити на вечорі усім дівчаткам.

Більше фото: https://www.facebook.com

Тетяна Череп-Пероганич