Візьміть участь у фестивалі талантів!

Фінал популярного проекту «Покажи талант світу» відбудеться 1 серпня у пік курортного сезону на Чорноморському узбережжі Херсонщини у курорті Лазурне на великій гала-сцені.

Переможці (нижче читайте їх перелік) відбіркових турів отримали право виступити на гала-фіналі у якості призу за перемогу на відборі. Організатори пішли назустріч тим, хто скаржився, що їм сутужно витрачатися на дві поїздки, приїздити і на відбір до Києва, і на фінал до Лазурного, тож для таких запланували проведення півфіналу (можете вже зараз подавати заявки на участь) у Лазурному (півфінал пройде перед початком фіналу), переможці якого і потраплять до фіналу і отримають змогу боротися за звання лауреатів проекту. Тож у вас буде змога і на морі відпочити, покупатися, і виступити на яскраовму фіналі, де буде гарний звук і світло.

Для тих, хто бажає розширити географію своїх виступів і проявити себе на столичній сцені, ще є час потрапити у фінал через участь у відбіркових турах, які проходять кожну першу і третю суботу кожного місяця на Хрещатику. (Головна вулиця України! Серце країни! Виступити там – мрія багатьох!). Дати вибіркових турів, що залишились до фіналу – 4 липня, 18 липня 2015 р. Подавайте заявки на участь!

Подробиці і умови участі к проекті «Покажи талант світу» на сторінці проекту - https://vk.com/club79000342
Фіналісти: Кузьмеко Світлана Київ, Філіппова Катерина Харків, Вікторія Падалко. Київ, Лугова Христина, Київ, Народний ансамбль танцю «Миколаїв – Трицвіт» Миколаїв, Щербань Анна і Стефанов Віктор м. Остер, Ансамбль сучасного танцю Миколаївського коледжу культури і мистецтв м. Миколаїв, Бачінська Анастасія Бровари, дует «Double Smile», Дуэт "ToryDan", Діана Скурська, Зразковий хореографічний колектив «КОЛОРИТ» м. Біла Церква, Краєвська Дарія Київ, Micha Elle Київ, Ея Шаіб Київ, Бабанська Анна Киів, Олег Поляк Київ, Краєвська Дарія Киів, Пупенко Анастасія Чернігів, Аліса Сова Згурівка, Іванов Влад м Судак. Крим, Дует Ліана Погосян і Олена Мазур: с.м.т.. Сарата, Паво Дар’я Миколаїв, Горченко Дарина Київ, гурт Super Aliens, Ковальчук Оксана, Храневич Євгенія, Вокальний ансамбль «Відкриті серця», Юлія Бондар, Міла Ваврик, Сергеопаниця, Сергей Копаниця, Назарій Бондар, Вікторія Паламарчук, Сиротенко Аріадна Градизьк, Савелій Пікуль, Корнійчук Валерія Київ, Марія Гордилей Херсон, Ірина Володіна Херсон, Ярослав Рогальський Херсон, Євгенія Квакуш, Анна Петровська і гурт «Супер-8».

Фіналісти, півфіналісти, гості фестивалю і глядачі можуть вже зараз бронювати місця для проживання у курорті Лазурне у одному з кращих баз вілпочинку (є і корпуса, і окремі будиночки) «Колос»: 050-806-84-76 – адміністратор Валентина Олександрівна.

Заявки на участь: Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ,Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55, 063-443-88-94

Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko

На фото: моменти відбіркових турів на Хрещатику і фіналу у Лазурному