УАП - Молодіжній літературній платформі потрібні автори-початківці!

При Рівненській обласній організації Національної спілки письменників України створено Молодіжну літературну платформу, основна діяльність якої спрямована на підтримку нових креативних ідей у галузі сучасної літератури.

Голова Молодіжної літературної платформи Ірина Баковецька розповіла, що метою спільноти є виявлення нових молодих талановитих літераторів області, котрі, на жаль, не мають професійного модерування у напрямку письменницької справи та не можуть самостійно реалізовувати свій творчий потенціал.

Молоді поети, письменники-початківці отримають можливість активізувати свою мистецьку діяльність на Літплатформі. Вони зможуть абстрагуватися від літературного неофітства завдяки постійному спілкуванню з відомими сучасниками, зверненню до класиків, обговоренню своїх творчих набутків у широкому колі. Молодь зможе взяти участь у культурно-мистецьких акціях і виступах перед аудиторіями Рівненщини та інших областей України.

Основним завданням Молодіжної літературної платформи є підтримка нових креативних ідей у галузі сучасної літератури. Базовими принципами роботи осередку є бажання самореалізації та самовдосконалення й нова мистецька думка.

Отож, Молодіжна літературна платформа РОО НСПУ пропонує співпрацю на умовах конкурсу усім, хто пише поезію та прозу, чий вік – від 14-ти до 45-ти років.

Свої дані та добірку текстів (до 10 віршованих та до 5 прозових) надсилайте на адресу bakovetska@mail.ua з приміткою «Платформа». Відповідь гарантована!

Бажаємо успіхів!

http://book-ua.net