На сольному концерті в Києві 31 жовтня «Піккардійська Терція» представить кілька пісенних прем’єр

Терція_макет_2Менше трьох тижнів залишається до великого сольного концерту вокальної формації «Піккардійська Терція» у Києві. Довгоочікувана зустріч «піккардійців» із київськими меломанами відбудеться у суботу, 31 жовтня, у Жовтневому палаці (МЦКМ). Початок – о 19:00.  

За останній рік знаменитий львівський акапельний чоловічий гурт «Піккардійська Терція» встиг втретє за рік (2014-2015) побувати із концертним туром у містах сходу та півдня України, а також багато гастролював Західною, Центральною і Північною Україною. Оксамитове багатоголосся «піккардійців» звучало у 2015-му і за кордоном, зокрема в Канаді, у Польщі та Чехії.

Попередній сольний концерт «Терції» у столиці відбувся восени 2014-го. Тоді, зважаючи на великий ажіотаж довкола виступу, учасники формації просто зі сцени пообіцяли своїм київським шанувальникам невдовзі знову приїхати до них. Обіцянки дотрималися – і 31 жовтня везуть у Жовтневий палац нову концертну програму.

На концерті 31 жовтня «піккардійці» порадують меломанів не тільки хітами «Старенький трамвай», «Берег ріки», «Нехай…», а й представлять кілька прем’єр. Розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець:

«Виконаємо стрілецьку пісню «Коли ви вмирали» на музику Михайла Гайворонського і слова Михайла Кураха. Цією піснею ми хотіли б віддати шану усім героям, які поклали своє життя за волю, за долю України у різні часи становлення нашої держави.

Уперше у Києві прозвучить композиція «Подай рученьку» Богдана Весоловського, яка з’явилася у нашому репертуарі лише кілька місяців тому - до 100-річчя цього відомого українського композитора.

Згадаємо також нашого колегу і друга Андрія Кузьменка, виконавши його маловідому пісню «Шукав свій дім» («Зима»).

Прозвучить на концерті у Києві і пісня «Запроси мене у сни» Володимира Івасюка, яка увійде у наш наступний альбом.

Загалом 31 жовтня у Жовтневому палаці представимо усе різноманіття нашого музичного матеріалу - як у піснях, так і в їхньому виконанні. Буде і класична акапельна «Терція», і душевно-фольклорна, а на десерт готуємо найдрайвовіші та найефектніші композиції, які виконаємо разом із барабанщиком Ігорем Леськом».

Двогодинні концерти «Піккардійської Терції» - це завжди заряд душевності, мелодійності, позитиву і виключно справжніх емоцій. В одній концертній програмі голосисті «піккардійці» об’єднують пісні із різних періодів своєї творчості, а їх за 23 роки музикування колективу назбиралося немало-небагато – понад 300! Відтак у формації, як зауважує Володимир Якимець, «є понад 300 тем для розмови зі слухачами». 

Квитки на концерт «Піккардійської Терції» 31 жовтня у Києві - тут: