Де милосердя – там Бог! Ви – рятівники і волонтери!

02.11.15 День соц.раб. з ветеранами (36)

1 листопада 2015 р. наша країна відзначила День працівника соціальної сфери. Це професійне свято працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради. На заході, присвяченому цьому празнику, директор терцентру Біневська Н.В. промовила: «Соціальна робота – це мистецтво утішити обездолених людей, розрадити, допомогти зорієнтуватися у важких життєвих обставинах, прийняти на себе негатив невдоволеності громадян своїм матеріальним становищем. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не лише по службовому обов'язку, але і по велінню совісті і заклику душі. З чим я Вас, мої дорогі співробітники, і вітаю!».

29.10.15 День соцпрац_вника (1)Більше десяти працівників, в тому числі організатор культурно-дозвіллєвої роботи територіального центру О.І. Швець-Васіна, були нагороджені «Подяками» за бездоганну сумлінну працю, високий професіоналізм, значні особисті досягнення в роботі.

Під керівництвом поетеси і композитора О.Швець-Васіної ансамбль «Рябинушка» з ветеранами підготував концерт-вітання для директора терцентру Біневської Н.В., заст.директора Дяченко О.М., зав. відділенням адаптації Фоменко Л.А., медичної сестри Васильєвої Т.В., психолога Куземи І.О.

Пролунали пісні «Під вікном високим», «В кінці греблі», «Красива жінка незаміжня» і «Три роки ти мені снилася» у виконанні Катерини Мавдюк, Галини Новохатько та Анни Колодки (відповідно). Олена Швець-Васіна заспівала прем’єру власної пісні «Дві любові» на вірші Оксани Маковець (США). Приємним сюрпризом для присутніх було виконання пісні «Час рікою пливе» заступником директора терцентру Ольгою Миколаївною Дяченко.

Зал розсмішили загадки, які відгадали далеко не всі іменинники свята. Настрій підняли і жартівливі сценки «Мексиканська історія» у виконанні Олександра Янковського, Катерини Мавдюк, Антоніни Коваленко і Валентини Челнакової, а також «Демонстрація моделей» у виконанні Анни Колодки, Олександра Попова, Валентини Челнакової і Олександра Янковського.

На завершення святкового вечора ансамбль «Рябинушка» молодечо заспівав «Пісню про дружбу» О.Швець-Васіної і пісні-переробки «Якби не було проблем» Є.Крилатого, «Пісенька про добрий настрій» А.Лєпіна та «Прокинься і співай» Г.Гладкого.

Зі словами ведучої О.Швець-Васіної «Де милосердя – там Бог. Бажаємо радісних доріг, низький, щирий уклін тим, хто народжений співчувати! Хай буде славною праця соціальної сфери, і хай, як повинно, віддадуть їй шану. Адже в цій праці – душа, Вона, як ангел, світла! Хай світ прикрасить назавжди сердечної ласки краса!» ветерани нагородили працівників терцентру, духовних рятівників людей поважного віку, щирими гучними оплесками і власноруч вирощеними квітами.

Віра Бондар,

член суспільної ради територіального центру
соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради

29.10.15 День соцпрац_вника (7)

02.11.15 День соц.раб. з ветеранами (32)

02.11.15 День соц.раб. з ветеранами (29)

02.11.15 День соц.раб. з ветеранами (20)

02.11.15 День соц.раб. з ветеранами (17)

02.11.15 День соц.раб. з ветеранами (11)