Гроші на культуру — з Європи

Як повідомляє cultprostir, провідні експерти Програми Європейського Союзу «Креативна Європа» поділяться досвідом з українськими культурними організаціями в рамках інформаційної сесії «Креативної Європи». Захід пройде в день приєднання України до Програми 19 листопада в галереї М17 у Києві.

«Креативна Європа» спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. З 2014 до 2020 року на фінансування культурних організацій в Європі виділять 1,46 мільярда євро.

Аби претендувати на отримання коштів, культурні організації в Україні мають відповідати трьом вимогам. «Українські організації повинні мати юридичну реєстрацію. Вони також повинні буті зареєстровані щонайменше два роки на день подання заявки і працювати у культурному чи креативному секторах», - розповіла Cultprostir Анастасія Нуржинська, прес-секретар програми ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність».

На інформаційну сесію організатор запрошують працівників видавництв, організаторів фестивалів, представників розвинутих культурних мереж, спеціалістів з аудіовізуальних продуктів та інших представників сфери культури.