«Віршень» фестивалить! (відео)

Ювілейний, 20-й фестиваль «Віршень» зібрав  друзів у книгарні «Смолоскип». Сьогодні тут віршують і віншують. Багато привітань лине поміж віршів, пісень, та в піснях і віршах на адресу засновника фестивалю, письменника і громадського діяча Сергія Пантюка. Сьогодні у «Віршню» – 20, а його засновнику – 50.

Співведучою Сергія Пантюка є його чарівна дружина Єлизавета Стрий.

У переповненій залі ті, хто від часу заснування фестивалю – на його сцені,  а також нові обличчя. Взяти участь у фестивалі приїхали поети, виконавці, музиканти з різних куточків України. 

Незвичайна атмосфера. Звучить багато справжньої поезії, чудових пісень.  «Розливається» традиційно «ворожа кров». Сьогодні фестиваль триватиме до останнього бажаючого виступити і ковтнути «ворожої крові». Той, хто не зможе спробувати напою цього вечора, зможе випити його завтра, під час продовження ювілейного мистецького заходу.

Розпочався «Віршень» із виступів своїх давніх друзів – письменників Івана Андрусяка, Бориса Гуменюка, Лесі Мудрак, музиканта Василя Лютого, політика та громадського діяча Олеся Донія та багатьох інших талановитих і цікавих особистостей. 

У «Віршня» за ці роки склалася велика команда однодумців на чолі з його засновником, сьогоднішнім ювіляром Сергієм Пантюком, які ще не одну добру справу зроблять спільно для того, аби українське слово звучало, славило рідну землю у віках.

Більше фото:https://www.facebook.com