Про портал «Жінка-УКРАЇНКА» у Чернігівській обласній газеті «Світ-інфо»

У газети «Світ-інфо» тепер є свій сайт в Інтернеті. Адреса сайту: https://svit11.wordpress.com

Сайт поступово наповнюється. На ньому вже є останні номери газети. Створюється архів «Світ-інфо». Тут будуть розміщені всі номери, які вийшли за ці 4 роки. Зараз уже є архів номерів за перші два роки видання, 2012–2013. Також розміщено кілька публікацій. Далі з’являться нові аналітичні публікації та інформація з життя Чернігівщини, України і світу. Читачі також можуть коментувати прочитані матеріали, надсилати свої тексти.

Газета висловлює щиру вдячність Юрію Пероганичу за створення сайту. Юрій Йосипович — генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України, засновник громадської організації «Вікімедіа Україна», керівник Носівського районного відділення Чернігівського земляцтва в Києві.

Також разом із дружиною, українською поетесою і журналісткою Тетяною Череп-Пероганич є засновником веб-порталу «Жінка-УКРАЇНКА». Цікавий портал, де розміщено багато матеріалів про наших славних українок. Засновники запрошують і читачів «Світ-інфо» відвідувати портал, надсилати сюди розповіді про цікавих жінок-українок. Адреса порталу: http://ukrainka.org.ua