Sasha Ray: українська культура прекрасна, а національний одяг, особливо сучасний, гідний світової уваги

Українська красуня Sasha Ray справила враження на світ fashion-показом вишиванок.

Чарівна володарка титулу «Найкрасивіша жінка України» романтична співачка Sasha Ray напередодні Міжнародного жіночого свята організувала та провела за кордоном модний показ сучасних національних вишиванок. Захід пройшов у першому ресторані високої словянської кухні Vesna  в Дубаї, засновником і власницею якого є Олександра Вовченко, більш відома як Sasha Ray.

Для модного показу були запрошені українські дизайнери Varenyky Fashion та Олена Бурба, які представили для глядачів ОАЕ свої останні колекції одягу – сучасні українські вишиванки.

«Я дуже люблю свою країну, і горжуся тим, що українка. Вважаю, що наша культура прекрасна, а національний одяг, особливо сучасний, гідний світової уваги. Ідея модного показу вишиванок зріла в мене вже давно, - ділиться своїми думками організатор проекту Sasha Ray, - На Вечір вишиванки в Дубаї до нас завітали не лише представники української діаспори, а й еліта fashion-індустрії та міські медіа, які були вражені красою та колоритом українських вишиванок і вже проявили бажання відвідати подібний захід ще раз, наприклад, на Великодні свята».