Зірка шоу «Голос.Діти» Ніна Бойкова представить Україну на міжнародному фестивалі в Мозамбіку (ВІДЕО)

Нина БойковаТринадцятирічна Ніна Бойкова після участі у відомому телешоу «Голос.Діти» на телеканалі «1+1» продовжує активно займатися творчістю та ще з більшою наполегливістю розвиває свої вокальні дані. Ніночка зуміла неабияк здивувати на сліпих прослуховуваннях зіркових тренерів – Потапа, Тіну Кароль та Наталю Могилевську. А згодом після прем’єри кліпу на пісню Андрія Марусича «Розмалюй мої сни»,  з якою Ніна увішла в четвірку найкращих фіналістів Національного відбору на дитяче Євробачення-2015, юна артистка взялася за посилене вивчення турецької мови.

«Ще восени, коли я дивилась пряму трансляцію Дитячого Євробачення з Софії (Болгарія), то помітила, що ведучі згадують серед регалій деяких учасників перемоги у Міжнародному фестивалі мов та культур,  який ще називають турецькою олімпіадою. Бо саме Турція є організатором цього масштабного конкурсу, - згадує Ніна. -  Не багато не мало, 170 країн світу беруть у ньому участь! Тому, коли мене запросили на кастинги і прослуховування, я, звичайно, погодилась! Але для цього мені необхідно було вчити турецьку мову і співати не тільки українські, але й турецькі пісні – незвичні, не схожі на інші, мелодійні і дуже красиві. Результат не забарився, і на сьогодні маю велику честь –виступати за кордоном від імені рідної України, яку я люблю всім серцем!»

«Сподіваюся, що зможу гідно представити батьківщину в екзотичній країні південно-східної Африки - Республіці Мозамбіку. Хочу познайомити місцевих жителів з українськими культурою, традиціями та піснями. А якщо вдасться ще й пробудити в них любов та повагу до України – на даному етапі буду вважати свою місію виконаною».

02okt15-11 3Z9A8600 copy QhziOUL7hkU