Дорослі таємниці дитячих письменників

7 квітня в Національному музеї літератури України в межах VII Міжнародного симпозіуму «ЛІТЕРАТУРА. ДІТИ. ЧАС», який нарешті дістався й до Києва, відбулася чудова літературна подія, повністю присвячена «дорослій» творчості письменників, які пишуть переважно для дітей.

Неймовірно щиро, інколи навіть зі сльозами на очах, модерувала захід письменниця і науковець Наталія Марченко.

Вона дуже вміло, делікатно змогла торкнутися прихованих за «вічною усмішкою» дитячої книжки таємниць, які є в долі та творчості кожного дитячого письменника.
 
Говорили про творчість тих, хто відійшов у засвіти, - Наталію Забілу, Валентину Запорожець та ін. 

Свою лірику читали Наталія Марченко, Тетяна Череп-Пероганич, Іван Григорук, Марія Морозенко, Олександр Зубченко. Автори, що не мали змоги дістатися Києва, «делегували» право озвучити свої таємниці друзям. Відкриттям для багатьох присутніх стали вірші про кохання дитячої письменниці Галини Малик.

Захід розпочався виступом чарівної Світлани Мирводи, заслуженої артистки України, яка виконала пісні на вірші поетеси Тетяни Череп-Пероганич. А закінчився авторськими піснями натхненної Валентини Захабури та українського музиканта, композитора, члена гурту «Рутенія» Григорія Лук’яненка.

Фотозвіт: https://www.facebook.com

Вл. інф.