Презентаційне дійство «Ромео і Джульєтта»

13029724_1048975275164409_1562601913171846967_oМузей книги і друкарства України спільно з VI Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» цьоро року знову продовжують традицію Книжкового кварталу.

Під час Книжкового Арсеналу саме в приміщенні Музею відбудеться презентація книги «Ромео і Джульєтта» Уільяма Шекспіра від Видавництва Івана Малковича «А-ба-ба-га-ла-ма-га». Подія відбудеться за участі Івана Малковича, ілюстратора Владислава Єрка і перекладача Юрія Андруховича.

А вже від сьогодні у музеї відкрита виставка «Побачення з Шекспіром». Спільний проект Музею книги і друкарства України, Видавництва Івана Малковича «А-ба-ба-га-ла-ма-га» та Інститутом літератури НАН України. Тут на вас очікує Шекспір в перекладах відомих українських письменників – рідкісні автографи Пантелеймона Куліша, Юрія Федьковича, Івана Франка, Лесі Українки, Олега Ольжича, Максима Рильського. 

Виставка презентує українські видання Шекспіра з кінця XIX століття, зокрема рідкісні переклади М. Старицького з музикою М. Лисенка та найновіші переклади творів В. Шекспіра від видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» – «Гамлет» (2014) і «Ромео і Джульєтта» (2016).

Також на виставці представлене раритетне лондонське видання творів Шекспіра 1803 р. з приватної колекції С. А. Корнієнка – «Шекспірівська галерея» Джона Бойделла.

Біьше див. https://www.facebook.com/events/…