Благодійний концерт-аукціон на підтримку учасника АТО

Активісти громадської ініціативи «Недільній обід у шпіталі» 24 квітня у столичній  Бібліотеці на Кавказькій (Бібліотека ім. В. Чкалова) провели благодійний концерт-аукціон «Блокпост Милосердя» на підтримку учасника АТО Володимира Ковальського.

Володимир Ковальський 27 січня 2015 р пішов добровільно в військкомат. Навчався на курсах замполітів, потім отримав направлення в 14-ту механізовану бригаду, де був заступником командира роти по роботі з особовим штатом. З травня 2015 був призначений в розвідку, а 14 березня 2016-го під час виконання завдання підірвався на міні. Герою ампутували обидві ноги.

Нині дружина Володі чекає дитину, яка вже через кілька місяців має з'явитися на світ. Катерина намагається кожен день приїжджати в госпіталь до чоловіка. Але родині вкрай необхідна підтримка і допомога. Тому всі виручені кошти на аукціоні від продажу книг будуть спрямовані на лікування та реабілітацію пораненого бійця.

Книги для аукціону надали видавництва «Кальварія», «Фонтан Казок», «Знання», журнал «Пізнайко» та ін.

Свої збірки принесли на благодійний захід київські письменники. Всі бажаючі поети, музиканти взяли участь у мистецькій частині аукціону, який майстерно провела письменниця-волонтерка Марія Морозенко.

Влас.кор.