Світлана Патра - перший переможець проекту "Be European"

Світлана ПАТРА, журналіст-фрілансер Імідж-центру Університету «Україна» стала першим переможцем проекту #‎BeEuropean, який був організований Міністерством закордонних справ України, Представництвом Євросоюзу в Українірадіостанцією «Радіо ЄС – Європейська станція», сайтом «Європейська правда» . Вітаємо!

Далі – подробиці від одного з організаторів проекту – Міністерства закордонних справ України:

#‎BeEuropean: розіграно перший квиток до Брюсселя. Конкурс триває!

Організатори проекту #BeEuropean – Міністерство закордонних справ, Представництво Євросоюзу в Україні, сайт «Європейська правда» та «Радіо ЄС – Європейська станція» – раді оголосити про перші підсумки конкурсу історій #BeEuropean.

За півтора місяці ми зібрали понад сотню ваших історій – фейсбук-постів та твітів. Усі дописи учасників ми зібрали на окремій онлайн-платформі (https://storify.com/MFA_Ukraine/beeuropean-dopisi-koristuvachiv-socmerezh), окрім цього цікаві факти та ваші історії опубліковані на сторінці спецпроекту (http://www.eurointegration.com.ua/BeEuropean/), чимало з вас мали змогу поділитися дуками в ефірі РАДІО ЄС. Європейська Станція.

Ми вже визначили першого переможця конкурсу, який поїде в Брюссель, відвідає Європарламент та місію України при ЄС.

Нас всіх вразила відверта історія, яку опублікувала Світлана Патра. 
Дівчина, що живе в Баришівському районі Київщини, прикута до візка, але не вважає це перешкодою для того, щоби насолоджуватися життям:

«Я послуговуюсь інвалідним візком і не чекаю, що увесь світ стане за одну мить доступним та легким. Я вивчилась і працюю...

Мрію, що приклади активних людей з інвалідністю надихатимуть інших громадян, що мають фізичні обмеження, досягати своїх цілей та самим будувати своє життя. А владні структури та суспільство, дивлячись на нас, будуть більш толерантними та не створюватимуть перешкоди там, де їх об’єктивно бути не повинно. Я не просто мрію. Я дію. І це – найголовніше» – розповіла Світлана.

Дівчина пише вірші та прозу, грає на гітарі, регулярно перемагає на творчих конкурсах.

Її історія та думки є прикладом того, що означає #BeEuropean.

Адже «бути європейцем» – це перш за все поважати себе та оточуючих.

Світлана подорожуватиме до Брюсселя зі своєю мамою і ми бажаємо їм дізнатися якнайбільше нового, отримати позитивні враження та побачити, яким є ставлення до людей з особливими потребами в столиці ЄС.

Ми також впевнені, що у цій сфері ми в Україні досягнемо європейських стандартів!

***

А ми тим часом чекаємо на нові історії про те, що для вас означає #BeEuropean. Попереду – обрання ще одного переможця! До 20 червня ми оголосимо його ім'я.

Публікуйте свої історії під хештегом #BeEuropean на Фейсбуці та у Твіттері, додавайте яскраві фото або відео та обов’язково робіть у Фейсбуці тег @Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine або @Європейська правда, щоб ми побачили ваш пост.

У вас є час до 15 червня, щоби приєднатися до конкурсу, але публікувати свої враження та роздуми про те, що означає #BeEuropean, ви можете і після того.

Детально про те, як зробити допис, щоби він взяв участь у нашому конкурсі – у нашій публікації про запуск проекту http://goo.gl/HvgnTX.

І, звичайно, закликаємо вас не лише писати про це, але й поводитися як європейці у щоденному житті. Адже ми, українці, справді є європейцями!