УАП - Шукаємо спонсорів Всеукраїнського фестивалю "Мовою серця"!

Лист-прохання

20 серпня 2016 року відбудеться І Всеукраїнський фестиваль любовної лірики та авторської пісні про кохання "Мовою серця", заснований творчим подружжям з м. Івано-Франківська Ольгою та Романом Бойчук спільно із Івано-Франківським обласним об’єднанням Всеукраїнського товариства "Просвіта" та за сприяння Івано-Франківської обласної спілки письменників України.

В рамках фестивалю організаторами уже оголошено поетично-пісенний конкурс у трьох номінаціях. Якщо спочатку це була тільки грандіозна ідея, то сьогодні, з огляду на отриману кількість конкурсних робіт із більш ніж 15 областей України, цей творчий задум талановитих людей набув широкомасштабного вираження і вже зараз заполонив чималий простір в літературних колах, у соцмережах та засобах масової інформації.

Даний Фестиваль, який передбачає проведення поетично-пісенного конкурсу, ставить за мету підтримку та популяризацію сучасної авторської любовної лірики та авторської пісні про кохання; виявлення талановитих авторів, виконавців та їх заохочення і стимулювання до творчої активності.

Наразі Фестиваль, заснований у рік величної постаті Івана Франка, потребує фінансової підтримки з боку доброчинців і меценатів:

  • для оформлення сцени та запланованих локацій фестивалю (виставки книг учасників, тематичних фото- та художньої виставки робіт тощо);
  • для належного прийому учасників фестивалю (гостей нашого міста), які з'їдуться з різних куточків України;
  • для нагородження 9-ти переможців (1, 2 та 3 місця) у кожній номінації фестивального конкурсу;
  • для забезпечення проживання та харчування членів журі (м. Київ);
  • для організації харчування учасників фестивалю;
  • для організації екскурсійної програми Івано-Франківськом тощо;
  • для рекламних буклетів, банерів та інформаційної підтримки.

Все це потребує уваги, неабияких зусиль і чималих як фізичних, так і фінансових затрат для втілення в життя і належного проведення даного Фестивалю.

З огляду на все вище зазначене, звертаємося до Вас із проханням про фінансову спонсорську допомогу для проведення Всеукраїнського фестивалю любовної лірики та авторської пісні про кохання "Мовою серця", який відбудеться 20.08.2016 року.

За детальною інформацією та умовами співпраці просимо звертатися до організаторів - Романа Бойчука та Ольги Бреславської (Бойчук).

Щиро дякуємо!
З повагою, організатори фестивалю

http://book-ua.net