Підтримайте молодого воїна і поета!

Видавець і письменник Сергій Пантюк закликає громадськість підтримати молодого поета і героя російсько-української війни Ярослава Платміра.

Ярослав 1991 р.н. служив у лавах ЗСУ в 81 окремій аеромобільній бригаді. Воював під Донецьким аеропортом, де 31 січня 2015 року й отримав важке поранення у ліву ногу. З того часу перебуває на лікуванні та проходить реабілітацію. 

Воїн і поет пише вірші – щирі, з глибини душі. Мав свою експозицію на відомій виставці «Ні, наші Музи не мовчать!», яка діяла в Національному музеї літератури України. Тепер хлопець мріє про власну збірку.

«Ми взяли на себе всю додрукарську підготовку і готові випустити видання за мінімальні кошти. Але й цих коштів десь треба взяти. Якщо ви небайдужі до поезії і долі цього хлопця, відгукніться.

Можна допомогти благодійно або передплатити саму книжку Я. Платміра «Кулею та пером». Вартість примірника складатиме приблизно 20 грн.  У разі передплати, не забудьте написати мені (Сергієві Пантюку) у приват (Фейсбук) свою адресу. Сподіваюся на розуміння і заздалегідь щиро дякую!», - повідомив на своїй сторінці видавець.

Номер картки для переказів 4731 2171 0629 8472 на ім’я Пантюк Сергій Дмитрович. Прізвища добродіїв та інформацію про кількість переказаних коштів (за бажанням) прохання також вказувати для їх подальшого оприлюднення у звіті.