Тетяна Люлька і її команда презентували новий журнал

2 серпня в INVERIA flow space відбулася презентація першого міжнародного видання для космополітів Community.

Господинею цього заходу по праву стала натхненниця проекту, шеф-редактор видання, яке, до речі, вийшло нині на 190 сторінках, Тетяна Люлька.

Як завжди усміхнена, енергійна, дотепна, цілеспрямована, впевнена в своїх силах, вона привітала присутніх і розповіла про всі ті кроки, які довелося подолати на шляху до презентації.

Варто зазначити, що команда, яка працювала над випуском презентованого номера, втілювали в життя багато інших цікавих ідей – молоді юнаки і дівчата, а саме  Олександра Варакута, Наталія Шувар, Ірина Штода, Альона Поліщук, Інна Мадруга, Олександра Колле, Роман Зіменко, Наталія Жилінська, Діана Шокал, Maria Schylina, Луїза Тищенко.  Головному редактору Community Олександрі Варакуті, приміром, трохи за двадцять, вона ще студенка.

- Це так важливо, коли в тебе вірять, - зазначила під час свого виступу сама Олександра.- У мене була мрія –  створити цікавий, достойний журнал. Дякую шеф-редактору, що дала мені можливість це зробити. Ми, вся наша чудова команда, це зробили!

Тетяна Люлька, зокрема, відмітила, що новий журнал реалізовуватиметься у вільному продажі за ціною значно нижчої від собівартості. Виручені кошти будуть спрямовані на освітні проекти в регіони України для дітей та молоді  (Тетяна –  автор проекту «Місто професій»).

- У нас розумні діти, талановита юнь. Але вони потребують суспільної уваги і підтримки. Наша мета – зробити все залежне, аби молодь могла реалізовувати свої таланти в себе вдома, на місцях, - наголосила вона.

Журанал презентовано. Перші примірники вже знайшли свого читача. Цікаво, чого далі чекати від невтомної Тетяни Люльки і її команди? Успіхів всім, нових звершень і перемог!

Більше фото тут: https://www.facebook.com/…

Тетяна Череп-Пероганич

На фото: Тетяна Люлька