Великодня книга-вімельбух для найменших читачів

До найсвітлішого свята Великодня залишилося менше трьох тижнів, а нас знову засипало снігом! Здається, Весна загралася з Вітром у хованки і трохи заблукала... Саме з цього і починається історія дитячої книжки Галини Теличук «Великодні пригоди», яка днями вийшла друком у видавництві «Fairy Tale».

Це іменна книга-віммельбух для найменших читачів. У книзі малюк в ігровій формі познайомиться із великодніми традиціями і святковими приготуваннями, а також знайде безліч веселих великодніх активностей.

Головні герої цієї історії - двоє кращих друзів: маленьке Курчатко Фру-Фру і Кролик Бо, а також сам малюк. Всі разом вони знайдуть Весну і весело зустрінуть Великдень!

«Ця історія народилася з невеличкого віршика «Чим пахне Великдень?», який я написала рік тому, - розповідає пані Галина. – Він також увійшов до книги. Дійсно, Великдень має для мене особливий аромат, який вже витає в повітрі, не дивлячись на сніг і холод. Це запах пасок, свічок, весняних квітів і какао… І ця книга – завдяки чудовим ілюстраціям талановитої молодої художниці Аліни Писної – ніби сплетена із цих ароматів та сонячних променів. Вона несе світло та радість, і я дуже сподіваюсь, що батьки і діти весело проводитимуть час за читанням теплими весняними вечорами»

Книга доступна до замовлення на сайті видавництва https://www.ft.co.ua/ трьома мовами: українською, російською та англійською (https://www.ft.co.ua/mja-ditini-ta-velikodn-prigodi/).