Українська пісня гучно зазвучить на «Зимових зустрічах» у Львові

У Львові «Зимові зустрічі» вже втретє мають намір зібрати у стінах Винниківського  готелю «Гетьман» потужну творчу команду. Понад 100 учасників зі всієї України 30 листопада та 1 грудня будуть змагатись за звання найкращих і головний приз конкурсу -  поїздку на міжнародний конкурс “Fiestalonia” (Іспанія). Зі слів організатора свята Романа Метельського до участі в конкурсі зголосилось близько 100 дітей та 30 дорослих виконавців.

«Вже готові бейджики, зараз готуються дипломи учасникам»,- каже пан Роман.

Варто зауважити, що цьогоріч цінними подарунками буде нагороджено не тільки переможців, але й співаків, що посядуть 2 і 3 місця.

«Та напевно найбільшою нагородою стане поїздка на міжнародний конкурс “Fiestalonia” (Іспанія), котрий буде проходити  8 – 15 лютого 2014 року  на побережжі Коста Брава.Цей приз мають шанс здобути кращі серед кращих» - наголосив Метельський.

За виступами учасників буде спостерігати суворе журі, імена яких стануть відомими лише у день конкурсу.

Слід зазначити, що «Зимові зустрічі» цього року розпочнуться в останній день осені 30 листопада.

«Ми розділили концертну програму на два дні вперше, тому що попередні зустрічі показали – все в один день заважко в першу чергу дітям» - каже Роман Метельський.

Зі слів пана Романа з кожним роком кількість учасників збільшується, а ті співаки які вже не вперше на конкурсі з кожним роком стають більш впевненими і професійно зростають.

«Більшість учасників вже стали частинкою конкурсу, але буде і багато нових виконавців. Хочеться побачити їх в живу, почути спів, а усім прагну побажати гарного настрою», - наголосив Метельський. 

До речі, конкурс два роки поспіль збирав одних із кращих виконавців України. У 2012 році концертна програма тривала від обіду аж до 22 години.

«Цей  проект три роки тому започаткував сайт Українських мінусовок, Згодом невеличкий конкурс набув більшого масштабу. Але на мою думку від цього конкурсу виграє лише українська пісня", - додав Роман Метельський

http://www.032.ua