На знак пам'яті й шани Миколи Мозгового

Пам'ять про батьків – обов'язок їх дітей. Прикладом тут для багатьох нас є, впродовж багатьох років донька відомого композитора і поета, який залишив у спадок Україні, не одну сотню легендарних творів, Миколи Мозгового – Олена.

Вона не забула, вона пам'ятає і несе свою вдячність батькові та  пам'ять через роки. Робить все для того, аби й інші не забували про талановитого укаїнського митця.

Вже стало доброю традицією щороку по смерті Миколи Мозгового проводити на сцені Палацу України великі концерти, де у виконанні відомих сучасних артистів звучать його пісні.  Не став виключенням і 2016. В останні дні листопада (концерт відбувся двічі – 27 і 28 листопада) знову звучали для глядача знайомі пісенні твори Мозгового.

Їх виконували цього разуне впродовж майже чотирьох годин нейовірна кількість виконавців серед яких були Оксана Білозір, Альоша, ILLARIA, «TaRuta», «Антитіла» і сама Олена Мозгова, яка є ще й незмінною ведучою концертів.

- Мій батько був людиною великого таланту, – зазначить Олена ще перед початку концертної програми під час брифінгу з журналістами. 

Переповнений всі два дні підряд зал плакав, аплодував, згадував, сміявся і дякував. Бо було за що – такий пісенним доробком не можна не пишатися і не цінувати. 

Фото з «Обозреватель»